Auto noma Basel lidosta

 

Populārākais Basel lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Basel lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Basel lidosta punktu

Adrese

Euroairport, Basel, 4030, Sveice
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 23:30
Sestdiena
07:30 - 22:00
Svētdiena
08:30 - 23:30
Brīvdienas
08:30 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Basel lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja esat kādreiz vēlējušies iepazīt brīnišķīgo Šveices pilsētu Bāzeli, tad izvēlieties savu nomas auto no Sixt auto nomas piedāvājuma Bāzeles lidostā un dodieties ceļā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat pilsētas auto vai apvidus automašīnu, sporta auto, kabrioletu vai 4X4, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Bāzeles lidostā Jūs atradīsiet to, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt nomas auto, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Sixt auto noma Bāzeles lidostā piedāvā ne tikai ērto 24 h auto atgriešanu, bet arī iespēju izvēlēties auto izmantojot savu viedtālruni. Auto noma kopā ar Sixt ir tik vienkārša!
Bāzeles lidosta (BSL, MLH, EAP) Bāzeles lidosta (BSL, MLH, EAP), oficiāli zināma kā EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg lidosta, atrodas 3,5 kilometru attālumā no Bāzeles, 20 kilometrus no Milūzas (Mulhouse), Francijā un 46 kilometrus no Freiburgas, Vācijā. Tā ir viena no nedaudzajām lidostām, kuru kopīgi apsaimnieko divas valstis, šajā gadījumā Francija un Šveice. Saistībā ar lidostas starptautisko statusu, tai ir trīs IATA kodi: BSL (Bāzele) ir Šveices kods, MLH (Milūza) ir Francijas kods un EAP (EuroAirport) ir neitrālais kods. Bāzele un tās apkārtne ir populārs galamērķis gan atpūtai, gan biznesa braucieniem. Sixt auto noma Bāzeles lidostā atrodas ielidošanas zālē, lidostas daļā, kas pieder Šveicei.
Apskatiet Bāzeli un tās apkārtni ar nomas auto Bāzele, pilsēta Šveices ziemeļos, kas atrodas tiešā Francijas un Vācijas tuvumā, ir trešā lielākā Šveices pilsēta. Tā ir arī pilsēta, kas pilda Šveices mākslas galvaspilsētas lomu. Ar nomas auto dodieties uz pilsētas centru un apskatiet Bāzeles ievērojamāko mākslas objektu Kuntsmuseum Basel, kur izstādīti tādu ievērojamu mākslinieku kā Van Gogs, Gogēns un Pikaso darbi. Paklejojiet pa pilsētas ielām, priecājoties par mazajiem skvēriem, kas rotāti ar strūklakām, statujām un sienu gleznojumiem. Tad ar nomas auto izbrauciet ārpus pilsētas, kur atrodas Beyeler fonda nams. Tajā ikvienam apmeklētājam pieejama kādreiz privāta mākslas darbu kolekcija, kurā ietilpst gan Vorhola pašportrets, gan arī ikoniskie Russo, Klī un Kandinska darbi. Apskates vērts ir arī arhitekta Frenka Gehrija projektētais Vitra Dizaina muzejs, kas ir viens no pasaules vadošajiem industriālā dizaina un arhitektūras muzejiem. Ar nomas auto no Bāzeles iespējams ātri nokļūt arī ārpus pilsētas un aplūkot lauku ainavas un skaistos Šveices ciematiņus. Izvēlieties Sixt nomas auto un izbaudiet pilnīgāk to, ko Bāzele un tās apkārtne var Jums piedāvāt.
Show more

Labi zināt, nomājot Basel lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Basel lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Basel lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Basel lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Basel lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 838 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

MB A-Klasse
MB A-Klasse
BMW X1 xDrive25e
BMW X1 xDrive25e
BMW 520d Aut.
BMW 520d Aut.
Renault Mégane Grandtour Aut.
Renault Mégane Grandtour Aut.
BMW X5
BMW X5
MINI Cooper S
MINI Cooper S
Range Rover Sport SE
Range Rover Sport SE
Mercedes-Benz V Klasse
Mercedes-Benz V Klasse

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Basel lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Basel lidosta?
Vai man, noformējot nomu Basel lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Basel lidosta

Rādīt vairāk