Auto noma Mulhouse Bale lidosta

 

Populārākais Mulhouse Bale lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Mulhouse Bale lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Mulhouse Bale lidosta punktu

Adrese

Aeroport de Bale-Mulhouse, Saint-Louis, 68300, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 21:00
Sestdiena
08:00 - 16:00
Svētdiena
15:00 - 21:00
Brīvdienas
15:00 - 21:00

Mūsu pakalpojumi Mulhouse Bale lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Iznomājiet auto Sixt Bāzeles-Milūzas lidostas (Mulhouse Euroairport French (MLH)) nomas biroja un turpiniet ceļu ar komfortu un stilu. Mūsu plašajā autoparkā, kurš nemitīgi tiek papildināts ar jaunākajiem automašīnu modeļiem, jūs atradīsiet ikdienas auto nesteidzīgiem pilsētas braucieniem, luksus klases auto, mikroautobusus un apvidus auto. Piesakot auto nomas pakalpojumus attālināti, jūs piekrītat saņemt noteiktās klases auto, bet ne konkrētu marku vai modeli. Atkārtota rezervācija vai rezervācijas atcelšana būs bez maksas. Ja ceļojat ar bērniem, kā papildus aprīkojumu piedāvāsim zīdaiņa vai bērna autosēdekļus, kā arī bērna paliktni, ziemas apstākļos piedāvāsim jūsu automašīnai ziemas aprīkojumu, sniega ķēdes vai slēpju bagāžnieku. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt atrast labāko risinājumu par izdevīgu cenu!
Auto noma Bāzele-Milūza lidostā Bāzele-Milūza lidosta (Mulhouse Euroairport French (MLH)) atrodas Francijas austrumos, septiņu kilometru attālumā uz dienvidaustrumiem no Monpeljē pilsētas. Sixt birojs atrodas pretī A termināla izejai. Ja jūs ielidojāt lidostas A terminālā, šķērsojiet ielu, kur ātri pamanīsiet mūsu izkārtni. Savukārt ielidojot citos terminālos, dodaties virziena uz A termināla izeju un tālāk pāri ielai. Mūsu automašīnas jūs atradīsiet P1 stāvvietā, no kurienes uzreiz varēsiet turpināt savu ceļojumu.
Apmeklējiet Milūzas muzejus ar Sixt rent a car Milūza, bieži saukta par Francijas Mančestru, ir pilsēta pie Francijas austrumu robežas, kas ir slavena ar saviem industriālajiem muzejiem un jūs varat apmeklēt tos, izmantojot Sixt nomas auto no Bāzeles-Milūzas lidostas. Noteikti apskatiet Auto muzeju (Cité de l'Automobile), kas ir zināms arī ar nosaukumu (Musée national de l’automobile) un Dzelzceļa muzeju (Musée Français du Chemin de Fer). Tie ir Eiropā lielākie auto un dzelzceļa muzeji. Apmeklējuma vērts ir arī slavenais Elekroplis, elektrības muzejs un apdrukātā tekstila muzejs (Musée de l'impression sur étoffes). Netālu no Milūzas atrodas Bāzele, Strasbūra un Cīrihe. Izmantojot mūsu lidostas auto nomā piedāvātos automobiļus, jūs varat ātri un ar komfortu nokļūt arī šajās lielpilsētās. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Mulhouse Bale lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Mulhouse Bale lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Mulhouse Bale lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Mulhouse Bale lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Mulhouse Bale lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 1479 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzeklis
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW M5
BMW M5
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
BMW M440i
BMW M440i

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Mulhouse Bale lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Mulhouse Bale lidosta?
Vai man, noformējot nomu Mulhouse Bale lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Mulhouse Bale lidosta

Rādīt vairāk