Auto noma
Basel lidosta
Kļūda
Sveice // Basel // Basel lidosta
Mainīt datus

Auto noma Basel lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Euroairport
  4030 Basel CH +41-848884444
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: BSL
Darba laiks
Pi. - Pi.07:00 - 23:00
Se.07:30 - 22:00
Sv.08:30 - 23:00
Brīvdienās08:30 - 23:00
 
 24 h atgriešana

Ja esat kādreiz vēlējušies iepazīt brīnišķīgo Šveices pilsētu Bāzeli, tad izvēlieties savu nomas auto no Sixt auto nomas piedāvājuma Bāzeles lidostā un dodieties ceļā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat pilsētas auto vai apvidus automašīnu, sporta auto, kabrioletu vai 4X4, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Bāzeles lidostā Jūs atradīsiet to, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt nomas auto, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Sixt auto noma Bāzeles lidostā piedāvā ne tikai ērto 24 h auto atgriešanu, bet arī iespēju izvēlēties auto izmantojot savu viedtālruni. Auto noma kopā ar Sixt ir tik vienkārša!

Bāzeles lidosta (BSL, MLH, EAP)

Bāzeles lidosta (BSL, MLH, EAP), oficiāli zināma kā EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg lidosta, atrodas 3,5 kilometru attālumā no Bāzeles, 20 kilometrus no Milūzas (Mulhouse), Francijā un 46 kilometrus no Freiburgas, Vācijā. Tā ir viena no nedaudzajām lidostām, kuru kopīgi apsaimnieko divas valstis, šajā gadījumā Francija un Šveice. Saistībā ar lidostas starptautisko statusu, tai ir trīs IATA kodi: BSL (Bāzele) ir Šveices kods, MLH (Milūza) ir Francijas kods un EAP (EuroAirport) ir neitrālais kods. Bāzele un tās apkārtne ir populārs galamērķis gan atpūtai, gan biznesa braucieniem. Sixt auto noma Bāzeles lidostā atrodas ielidošanas zālē, lidostas daļā, kas pieder Šveicei.

Apskatiet Bāzeli un tās apkārtni ar nomas auto

Bāzele, pilsēta Šveices ziemeļos, kas atrodas tiešā Francijas un Vācijas tuvumā, ir trešā lielākā Šveices pilsēta. Tā ir arī pilsēta, kas pilda Šveices mākslas galvaspilsētas lomu. Ar nomas auto dodieties uz pilsētas centru un apskatiet Bāzeles ievērojamāko mākslas objektu Kuntsmuseum Basel, kur izstādīti tādu ievērojamu mākslinieku kā Van Gogs, Gogēns un Pikaso darbi. Paklejojiet pa pilsētas ielām, priecājoties par mazajiem skvēriem, kas rotāti ar strūklakām, statujām un sienu gleznojumiem. Tad ar nomas auto izbrauciet ārpus pilsētas, kur atrodas Beyeler fonda nams. Tajā ikvienam apmeklētājam pieejama kādreiz privāta mākslas darbu kolekcija, kurā ietilpst gan Vorhola pašportrets, gan arī ikoniskie Russo, Klī un Kandinska darbi. Apskates vērts ir arī arhitekta Frenka Gehrija projektētais Vitra Dizaina muzejs, kas ir viens no pasaules vadošajiem industriālā dizaina un arhitektūras muzejiem. Ar nomas auto no Bāzeles iespējams ātri nokļūt arī ārpus pilsētas un aplūkot lauku ainavas un skaistos Šveices ciematiņus. Izvēlieties Sixt nomas auto un izbaudiet pilnīgāk to, ko Bāzele un tās apkārtne var Jums piedāvāt.

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.07:00 - 23:00
Se.07:30 - 22:00
Sv.08:30 - 23:00
Brīvdienās08:30 - 23:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Basel lidosta BSL Euroairport 4030 Basel 47.598520, 7.534540 +41-848884444

Sixt nomas punkts Basel lidosta BSL

Euroairport
4030 Basel
 
Telefona nr. +41-848884444

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Izvēlieties auto, izmantojot savu viedtālruni
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss