Auto noma
St.Gallen/Altenrhein lidosta
Kļūda
Sveice // Altenrhein // St.Gallen/Altenrhein lidosta
Mainīt datus

Auto noma St.Gallen/Altenrhein lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Flughafenstrasse 11
  9423 Altenrhein CH +41-718550823
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: ACH
Darba laiks
Pi. - Pi.07:30 - 18:30
Se.08:00 - 12:00
 
 24 h atgriešana

Ja jums nepieciešams nomas auto Sanktgallenes Altenreinas lidostā, meklējiet Sixt rent a car auto nomas filiāli. Rezervējiet nomas auto internetā, un Jums būs iespēja tikt pie moderna un ekonomiska auto līdzko ieradīsieties Šveicē. Sixt auto nomas punkts Sanktgallenes Altenreinas lidostā piedāvā plašu ekonomisko automašīnu un apvidus automašīnu izvēli. Mēs piedāvājam arī sporta automašīnas, kabrioletus, 4X4 un kravas auto. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Ceļojot pa Šveici, izvēlieties Sixt nomas auto Sanktgallenes Altenreinas lidostā un pārliecinieties par mūsu izcilo klientu servisu un izdevīgajām cenām. Jūs varat ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, izvēloties Sixt nomas auto Sanktgallenes Altenreinas lidostā.

Par Sanktgallenes Altenreinas lidostu (ACH)

Sanktgallenes Altenreinas lidosta (ACH) ir maza lidosta, kas atrodas Altenreinā, blakus Konstances ezeram Šveices teritorijā. Sixt auto nomas punkts Sanktgallenes Altenreinas lidostā atrodas izlidošanas zālē un piedāvā klientu apakalpošanu sešas dienas nedēļā. Jūsu ērtībām mēs piedāvājam arī 24 h nomas auto atgriešanu, lai nekas nekavētu Jūsu ceļojumu. Ar Sixt rent a car nomas auto Jūs ne tikai ceļosiet ar maksimālu komfortu, bet arī efektīvāk sasniegsiet izvēlētos galamērķus.

Ko vērts apskatīt Altenreinā un tās apkārtnē

Altenreina ir skaista pilsēta, kurā ir daudz ko redzēt. Apmeklējiet Altenreinas Aviācijas muzeju vai izmantojiet nomas auto, lai dotos atpūsties Konstances ezera krastā. Izmantojiet brīvību, ko sniedz nomas auto un aizbrauciet uz Sanktgallenes vecpilsētu, apskatiet viduslaiku arhitektūru un iegriezieties Tekstila muzejā. Apmeklējiet Svētā Galla klosteri (Abbey of Saint Gall), kas iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojumā un kura bibliotekā glabājas grāmatas no 9. gadsimta. Ar Sixt nomas auto Jūs varēsiet izmantot laiku, ko pavadīsiet Šveicē, pilnīgāk. Izmantojiet mūsu izdevīgo nomas auto piedāvājumu Sanktgallenes Altenreinas lidostā un dodieties ceļā!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Pi.07:30 - 18:30
Se.08:00 - 12:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts St.Gallen/Altenrhein lidosta ACH Flughafenstrasse 11 9423 Altenrhein 47.488777, 9.553777 +41-718550823

Sixt nomas punkts St.Gallen/Altenrhein lidosta ACH

Flughafenstrasse 11
9423 Altenrhein
 
Telefona nr. +41-718550823

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Kravas mikroautobusi
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss