Auto noma Sevilla lidosta

 

Populārākais Sevilla lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Sevilla lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Sevilla lidosta punktu

Adrese

Aeropuerto de Sevilla, Sevilla, 41020, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Otrdiena
00:00 - 01:00 08:00 - 00:00
Trešdiena
00:00 - 00:30 07:30 - 00:00
Ceturdiena - Svētdiena
00:00 - 01:00 08:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 01:00 08:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Sevilla lidosta

Laipni lūdzam Sixt rent a car auto noma Seviļas lidostā, Spānijā

Laipni lūdzam Sixt rent a car auto noma Seviļas lidostā, Spānijā

Mēs priecājamies sveikt jūs mūsu auto nomas punktā Seviļas lidostā (Sevilla Airport (SVQ)). Pie mums jūs gaida plašs autoparks, kas papildinās jūsu ceļojumu ar komfortu un iespēju ceļot jums ērtākajā ritmā. Kompaktklases automobīļi būs piemēroti pārvietojoties pilsētā, bet apvidus auto ļaus izbaudīt ceļus arī ārpus tās. Lai kāds būtu jūsu ceļojuma budžets, mēs esam pārliecināti, ka, iznomājot auto mūsu lidostas filiālē, mēs varēsim nodrošināt piemērotāko automašīnu par izdevīgu cenu. Rezervējiet savu auto Sixt mājas lapas rezervāciju sistēmā, kur automobiļi ir pieejami auto vadītājiem jau no 21 gadu vecuma un bez vadīšanas stāža ierobežojumiem, un norādiet, ja vēlaties papildināt savu auto īres līgumu ar kādu no ekstra pakalpojumiem vai papildu aprīkojumu kā GPS navigācija. Pievēršam jūsu uzmanību, ka rezervācijas brīdī jums tiek garantēts tikai noteiktās klases transportlīdzeklis, bet ne konkrēta marka vai modelis.
Par Seviļas lidostu Otrā lielākā Andalūzijas lidosta - Seviļa lidosta (Sevilla Airport (SVQ)) apkalpo pasažierus no visas Eiropas un Ziemeļāfrikas. Šķietami neliela lidosta ar pārdomātu apkalpošanas sistēmu katru gadu spēj apkalpot ap 5 miljoniem pasažieru. Tajā skaitā arī, piedāvājot iespēju saņemt auto Sixt auto nomas filiālē, kas viegli atrodama ielidošanas termināla 1.stāvā. Diennakts saņemšanas un nodošanas servisu noteikti novērtēsiet, ja ielidojat agri no rīta vai nakts vidū. Ceļš līdz pilsētai aizņems vien 20 minūtes.
Sixt rent a car iesaka Spānijas Andalūzijas reģiona galvaspilsēta Seviļa kļuva pazīstama pateicoties savai ievērojamajai arhitektūrai, apbrīnojamiem flamenko dejotājiem, bezbailīgiem Koridas cīnītājiem, dzīvai čigānu kultūrai un garšīgajiem tapas. Katedrāle, kurā Kolumbs ir atradīs savas mūža mājas, ir visapmeklētākā vieta pilsētā līdz ar Alkazara pils-cietoksni vai Torre del Oro jeb Zelta torni. Izvēloties Sixt nomas auto saņemšanu Seviļas lidostā, nelaidiet garām iespēju doties uz Marijas Luīzes parku, kas ir īsta paradīze uz zemes, veidota no palmu un priežu mežiņiem. Kaut gan neapšaubāmi par galveno izklaides pasākumu pilsētā tiek uzskatīts flamenko, ko iesakām izbaudīt Triānas rajonā. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Sevilla lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Sevilla lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Sevilla lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Sevilla lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Sevilla lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 2077 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Cayenne Hybrid
Porsche Cayenne Hybrid
Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
BMW X5 M50
BMW X5 M50
Porsche Boxster Cabrio
Porsche Boxster Cabrio
Mercedes-Benz EQV
Mercedes-Benz EQV
Maserati Ghibli
Maserati Ghibli
Porsche Taycan
Porsche Taycan
Porsche Macan
Porsche Macan
Audi R8 Coupé
Audi R8 Coupé
BMW M240i Convertible
BMW M240i Convertible

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Sevilla lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Sevilla lidosta?
Vai man, noformējot nomu Sevilla lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Sevilla lidosta

Rādīt vairāk