Auto noma Sevilla

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Sevilla

* Cenas tika aprēķinātas 01.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Sevilla lidosta, sākot no 08.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Sevilla

Sixt auto noma Seviljā, Spānijā

Sixt auto noma Seviljā, Spānijā

Sevilja, flamenko dejas dzimtene, viena no populārākajām Spānijas pilsētām, ceļotājiem piedāvā tik daudz aizraujoša! Izvēlieties sev piemērotāko nomas auto no Sixt rent a car nomas automašīnu klāsta un apceļojiet Sevilju un tās apkārtni ar ērtībām. Sixt auto noma Seviljā piedāvā plašu nomas auto izvēli, tai skaitā vieglās automašīnas, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4X4, lai nodrošinātu tieši Jūsu ceļojuma galamērķim piemērotāko nomas auto. Ceļotāju ērtībām Seviljā atrodas divas Sixt auto nomas filiāles, Seviljas lidostā un Seviljas dzelzceļa stacijā. Izvēlieties sev ērtāko auto nomas atrašanās vietu Seviljā un pārliecinieties, ka kopā ar Sixt auto noma ir pavisam vienkārša.
Sixt auto nomas pakalpojumi Seviljā Izīrējiet Sixt nomas auto Seviljā un iepazīstiet šo Andalūzijas provinci. Rezervējiet savu nomas auto jau iepriekš un izmantojiet mūsu piedāvātās papildus izvēles iespējas, tādas kā navigācija, lai brīvi un bez raizēm pārvietotos pa apkārtni, bērnu autosēdeklīši, ja ceļojat kopā ar bērniem, vai papildus auto apdrošināšana vēl drošākam ceļojumam. Ja plānojat doties garākā braucienā, tad Jums iespējams noderēs tāda papildus izvēle, kā neierobežots nobraukums. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Ko apskatīt Seviljā, ceļojot ar nomas auto Andalūzijas reģiona galvaspilsēta Sevilja ir ceturtā lielākā Spānijas pilsēta. Braucot ar nomas auto, Jums būs iespēja apskatīt pilsētas interesanto arhitektūru, kurā savas pēdas atstājusi gan kristīgā, gan islama kultūra. Dodieties uz Seviljas katedrāli, kas ir viena no vislielākajām pasaules katedrālēm, un kuras tornis ir augstākais Seviljas punkts. Izpētiet arābu atstāto kultūras mantojumu. Apmeklējiet karaliskos Alkazar dārzus, kas ir viena no skaistākajām Seviljas vietām. Iegriezieties Spānijas laukumā, kas arī atrodas brīnišķīgā parkā, kur netrūkst strūklaku, eksotisku putnu un augu. Izpētiet Arheoloģijas muzeju, kas ir viens no labākajiem Eiropā. Nogaršojiet vīnu, jūras veltes un tradicionāli pagatavotus ēdienus no Andalūzijas produktiem, iegriežoties bistro vai ēdnīcās, kas atrodas mazajās ieliņās tālāk no pilsētas centra. Ar nomas auto Jūs ērti varat sasniegt arī interesantas vietas ārpus Seviljas. Ceļojot ar nomas auto Jūs paspēsiet apskatīt un izbaudīt vairāk no šīs pilsētas un tās apkārtnes!
Show more
Labi zināt, īrējot Sevilla
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Sevilla?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Sevilla, jums ir jābūt vismaz 18 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai paņemot automašīnu Sevilla.
Vai es varu izvēlēties citu auto atgriešanas vietu Sevilla?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Sevilla. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,6
Pamatojoties uz 3007 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Macan
Porsche Macan
BMW 550d M Limousine
BMW 550d M Limousine
Porsche 911 Carrera Coupé
Porsche 911 Carrera Coupé
BMW M440 Coupé
BMW M440 Coupé
Porsche Boxster Cabrio
Porsche Boxster Cabrio
Audi RS6 Avant
Audi RS6 Avant
BMW Z4 M40 Roadster
BMW Z4 M40 Roadster
BMW M240i Convertible
BMW M240i Convertible
Audi RS4 Avant
Audi RS4 Avant
Maserati Levante
Maserati Levante
Bieži uzdotie jautājumi par īri Sevilla
Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Sevilla?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Sevilla?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšana vai aizsardzības paketes kopā ar nomas maksu Sevilla?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?

Check out our stations in Sevilla

Rādīt vairāk