Auto noma Santiago Compostela Lidosta

 

Populārākais Santiago Compostela Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Santiago Compostela Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Santiago Compostela Lidosta punktu

Adrese

Zona rent a car - Llegadas, Santiago de Compostela, 15820, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Santiago Compostela Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja ceļojot dodat priekšroku komfortam, kas neprasa lielus ieguldījumus un ļauj brīvi pārvietoties pēc ceļojuma plāna vai bez tā, tad nomas auto no Sixt filiāles Santjago de Kompostela lidostas (Santiago de Compostella Airport (SCQ)) ir pareizā izvēle. Mūsu plašajā autoparkā jūs atradīsiet automobiļus jebkurai gaumei un braukšanas mērķim – ekonomiskie auto nelieliem starppilsētu pārbraucieniem, jaudīgi un azartiski sporta auto un kabrioleti īpašai braukšanas pieredzei, kā arī ietilpīgi apvidus automobiļi, kuri nebaidās nobraukt no asfaltētā ceļa. Savukārt plašs papildus pakalpojumu klāsts un aprīkojuma pieejamība ļaus mierīgi atrisināt neparedzētās situācijas uz ceļa. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt atrast labāku risinājumu par izdevīgu cenu.
Kā atrast Sixt auto nomas biroju Santjago de Kompostelas lidostā Santjago de Kompostela lidosta (Santiago de Compostella Airport (SCQ)) ir Spānijas starptautiskā lidosta, kas atrodas 13 kilometru attālumā no pilsētas. Rezervējot sev vēlamo auto savlaicīgi, pēc ielidošanas dodaties uz Sixt auto nomas filiāli, kas atrodas ielidošanas terminālā aiz drošības vārtiem. Atgriezt auto īres termiņa beigās jūs varēsiet nomas auto stāvvietā. Precīzu informāciju par atrašanas vietu atradīsiet mūsu mājaslapā.
Iepazīt svētceļotāju pilsētu ar Sixt rent a car Santjago de Kompostela ir trešais lielākais kristietības centrs pasaulē pēc Romas un Jeruzalemes. Lai to apmeklētu, viduslaikos svētceļotāji veica pārgājienus pāri kalniem. Arī mūsdienās tūkstošiem tūristu tiecās uz šejieni no visas pasaules, lai apskatītu galveno pilsētas brīnumu - grezno Svētā Jēkaba katedrāli, doties pastaigā cauri viduslaiku pilsētai, apskatot tās pilis, romiešu impērijas un baroka baznīcas no zeltainā granīta. Tikai šeit jūs atradīsiet neskaitāmās juvelieru bodes, kas tirgo nacionālajā vai ķeltu stilā veidotās dārglietas. Lai ko jūs ieplānotu, Sixt auto nomas piedāvātās mašīnas vietējā lidostā, ļaus jums paveikt vairāk. Veidojiet jaunās atmiņas ceļojot ar komfortu un stilu, ceļojot ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Santiago Compostela Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Santiago Compostela Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Santiago Compostela Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Santiago Compostela Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Santiago Compostela Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 1193 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz EQV
Mercedes-Benz EQV
Audi RS6 Avant
Audi RS6 Avant
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
BMW i8 Roadster
BMW i8 Roadster
Mercedes-Benz Clase G 63
Mercedes-Benz Clase G 63
BMW M850i Gran Coupé
BMW M850i Gran Coupé
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Seat Mó 125 Eléctrica
Seat Mó 125 Eléctrica
Mercedes-AMG CLA 45
Mercedes-AMG CLA 45
Jaguar F-Type Convertible
Jaguar F-Type Convertible

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Santiago Compostela Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Santiago Compostela Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Santiago Compostela Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Santiago Compostela Lidosta

Rādīt vairāk