Auto noma Santiago de Compostela

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Santiago de Compostela

Sixt auto noma Santjago de Kompastela, Spānijā

Sixt auto noma Santjago de Kompastela, Spānijā

Kopā ar Sixt auto noma Santjago de Kompostela ir pavisam vienkārša! Ja esat ieradušies šajā vēsturiskajā pilsētā, ejot svētceļojumā ar kājām, iespējams Jūs vēlēsieties mainīt ceļojuma tempu un izīrēt automašīnu. Tā Jums būs iespēja ērti un mierīgi apskatīt apkārtnes ainavas. Sixt rent a car auto noma Santjago de Kompastela piedāvā plašu nomas automašīnu klāstu, sākot no luksus automašīnām līdz pat kravas auto, lai katrs ceļotājs atrastu sev piemērotāko auto. Izvēlieties sev ērtāko Sixt auto nomas filiāli, vai tā būtu Santjago de Kompostela lidosta vai dzelzceļa stacija, un mūsu darbinieki palīdzēs Jums tikt pie Jūsu izvēlētā nomas auto bez aizķeršanās.
Sixt auto nomas pakalpojumi Santjago de Kompastela Izīrējiet Sixt nomas auto Santjago de Kompastela un iepazīstiet šo Spānijas reģionu ērti un sev piemērotā tempā. Vai Jums nepieciešama vieglā automašīna, apvidus auto, sporta automašīna, kabriolets vai 4X4, Sixt auto noma Santjago de Kompastela Jums to var piedāvāt. Rezervējiet nomas auto jau iepriekš un iekļaujiet auto īres līgumā arī Jums nepieciešamās papildus lietas, kā, piemēram, navigāciju, bērnu autosēdeklīšus vai papildus auto apdrošināšanu. Ja plānojat doties garākā ceļojumā, Sixt auto noma Santjago de Kompastela piedāvā arī tādas izvēles iespējas, kā neierobežots nobraukums un papildus auto vadītāji. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Ko apskatīt Santiago de Kompastela, ceļojot ar nomas auto Satjago de Kompastela katedrāle un tās muzejs ir svētceļojuma, kas tiek saukts par Svētā Jēkaba ceļu, galamērķis. Katedrāle atrodas vēsturiskajā Obradoiro skvērā. Ja esat ieradušies kā svētceļotāji, mērojot Svētā Jēkaba ceļu, iespējams Jūs vēlēsieties turpināt ceļojumu un iepazīt Santjago de Kompastela izīrējot automašīnu. Iegriezieties tuvumā esošajā, skaistajā Parque da Alameda parkā, no kura paveras elpu aizraujoši skati uz pilsētu. Iztaigājiet vēsturisko vecpilsētu, kas iekļauta arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Ar nomas auto Jūs varat doties apskatīt arī Galisijas Kultūras pilsētu. Tas ir milzīgs arhitektūras projekts, kas organiski iekļaujas apkārtnē, attēlojot Satjago kalnus. Arī tuvumā esošais Galasijas Laikmetīgās mākslas centrs ir apmeklējuma vērts. Kad būsiet apskatījuši Santjago de Kompastela un tās apkārtni, ar nomas auto dodieties uz kādu no pludmalēm, lai baudītu sauli un silto ūdeni. Auto noma Santjago de Kompostela palīdzēs Jums īsā laikā pabūt nozīmīgākajās apkārtnes vietās.
Show more
Labi zināt, nomājot Santiago de Compostela
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Santiago de Compostela?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Santiago de Compostela, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Santiago de Compostela.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Santiago de Compostela?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Santiago de Compostela. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 1090 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,9)
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Santiago de Compostela

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Santiago de Compostela?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Santiago de Compostela?
Vai man, noformējot nomu Santiago de Compostela, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Santiago de Compostela

Rādīt vairāk