Auto noma
Malaga
Kļūda
Spanija // Malaga
Mainīt datus

Auto noma Malaga:Sixt auto nomas rezervācija tie¨saistē

Ostas pilsēta Malaga, kas atrodas Spānijas dienvidos, Kosta del Sol piekrastē, ceļotājus pievelk ne tikai ar 320 saulainām dienām gadā, bet arī ar bagāto kultūras un vēstures mantojumu. Malagā atrodas divas Sixt auto nomas filiāles. Sixt rent a car auto noma Malagā piedāvā nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām pilsētas un tās apkārtnes apceļošanai.

 
 • Malagas lidosta

  Sixt Auto noma
  Terminal 2 & 3 Llegadas
  29004 Malaga

  Pi. - Sv.08:00 - 01:00
  Brīvdienās08:00 - 01:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

 • Malagas Dzelzcela stacija

  Sixt Auto noma
  C/ Mendivil 12
  29002 Malaga

  Pi. - Sv.08:00 - 23:00
  Brīvdienās08:00 - 23:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

 • Nerja/Hotel Marinas de Nerja

  Sixt Auto noma
  Ctra. Nacional 340, km 289,5
  29780 Nerja

  Pi. - Sv.08:00 - 14:00
  Brīvdienās08:00 - 14:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

Sixt auto noma Malagā, Spānijā

Vēlaties izīrēt vieglo automašīnu, apvidus auto vai baudīt Spānijas sauli, braucot kabrioletā, vai varbūt piedzīvot braucienu sporta automašīnā, Sixt plašajā nomas automašīnu klāstā Malagā Jūs atradīsiet auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim un budžetam. Ja ierodieties Malagā ar lidmašīnu, tad meklējiet Sixt rent a car auto nomas punktu Malagas lidostā. Ja ceļojiet ar vilcienu, tad nomas auto varēsiet saņemt Sixt auto nomas filiālē Malagas dzelzceļa stacijā. Izmantojiet mūsu ērto 24 h nomas auto atgriešanas pakalpojumu un pārliecinieties, ka auto īre Malagā kopā ar Sixt ir pavisam vienkārša!

Sixt auto nomas pakalpojumi Malagā

Mēs uzskatām, ka auto nomai jābūt vienkāršai, lai, ierodoties Spānijā, Jūs varētu ātri un parocīgi sasniegt izvēlētos ceļojuma galamērķus. Rezervējot Sixt nomas auto Malagā, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildus piedāvājumiem. Ja esat Malagā pirmoreiz un nepazīstiet apkārtni, iespējams Jūs vēlēsieties navigāciju, lai justos drošāk. Ja ceļojiet kopā ar bērniem, Jums būs nepieciešami bērnu autosēdeklīši. Autovadītājiem, kuri vēl nav sasnieguši 25 gadu vecumu, mēs piedāvājam īpašus auto nomas pakalpojumus. Izvēlieties Sixt auto nomas filiāli Malagā un noskaidrojiet, kādi auto īres pakalpojumi tur tiek piedāvāti. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam Jūsu rezervētā nomas auto kategoriju, taču ne konkrētu auto marku un modeli.

Iepazīstiet Malagu, ceļojot ar nomas aut

Ar nomas auto Jūs Malagā varat ērti apskatīt visu, ko vien vēlaties. Malaga ir gleznotāja Pablo Pikaso dzimtā pilsēta, tāpēc dodieties uz Pikaso muzeju, kas atrodas pašā pilsētas sirdī Palacio de Buenavista. Tad apskatiet katedrāli, kura celta 16. gadsimtā uz Malagas galvenās mošejas drupām un kuras arhitektūrā redzami gotiskie, renesanses un baroka arhitektūras elementi. Ceļojot ar nomas auto, Jūs varat brīvi izvēlēties apskates objektus pilsētā, vai tās būtu romiešu drupas, baroka baznīcas vai laikmetīgās mākslas un arhitektūras paraugi. Apmeklējiet arī Alcazaba cietoksni, no kura paveras brīnišķīgs skats uz jūru un pilsētu. Iegriezieties arheoloģijas muzejā, kas atrodas cietoksnī, un aplūkojiet romiešu mozaīkas un mauru keramiku. Apskatiet Alcazaba kalna pakājē arheologu nejauši atklāto romiešu amfiteātri, kas celts pirms mūsu ēras. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz kādu no Malagas skaistajām pludmalēm, lai baudītu sauli un atpūtu. Neatkarīgi no tā, vai esat Malagā atpūtas ceļojumā vai biznesa braucienā, izvēlieties Sixt nomas auto, lai pārvietošanās pa pilsētu būtu ērta un patīkama!

 
 

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss