Auto noma Malagas lidosta

 

Populārākais Malagas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Malagas lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Malagas lidosta punktu

Adrese

Terminal 2 & 3 Llegadas, Malaga, 29004, Spanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Otrdiena
00:00 - 00:00
Trešdiena - Ceturdiena
00:00 - 03:00 07:00 - 00:00
Piektdiena - Svētdiena
00:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Malagas lidosta

Malagas lidostas Sixt rent a car auto nomas piedāvājums Spānijā

Malagas lidostas Sixt rent a car auto nomas piedāvājums Spānijā

Pateicoties Sixt auto nomas pieejamībai Malagas lidostā (Malaga airport (AGP)), jūs izvairīsieties no garām rindām, gaidot sava nomas auto atslēgu saņemšanu. Veiciet savlaicīgu auto rezervāciju Sixt mājas lapā vai mobilajā aplikācijā un izvēlieties sev atbilstošāko automašīnu komfortablam ceļojumam. Norādiet pasažieru skaitu, kas ceļos kopā ar jums, atzīmējiet vai jums būs nepieciešami papildu pakalpojumi, piemēram, bērna sēdeklis vai otrā vadītāja braukšanas atļauja, un saņemiet savu nomas auto jau pēc izkāpšanas no lidmašīnas. Mūsu konsultanti vienmēr ir gatavi palīdzēt jums, ja radīsies kādi jautājumi par līguma nosacījumiem vai vēlēsieties uzzināt vairāk par interesantākajiem maršrutiem. Rezervējiet savu auto jau šodien, saņemot izdevīgu piedāvājumu.
Par Malagas lidostu Malagas jeb Kosta del Solas lidosta (Malaga airport (AGP)) ir otrā Spānijas noslogotākā lidosta pēc Madrides un Barselonas. Šī lidosta vēl lepni tiek saukta arī Pablo Pikaso vārdā un atrodas nepilnus 10 km attālumā no Malagas, apkalpojot visus ceļotājus. Meklējiet Sixt auto nomas filiāli lidostas pirmajā līmenī un turpiniet ceļojumu ar komfortu.
Ar Sixt rent a car uz skaistākajām Malagas un tās apkārtnes vietām Nomas auto no Malagas lidostas Sixt nomas punkta patīkami papildinās jūsu uzturēšanos pilsētā. Tas ļaus jums ar komfortu izbaudīt pilsētas skaisto arhitektūru, apmeklējot La-Mankita katedrāli, izstaigājot viduslaiku laikmeta šaurās ieliņas vai veco cietokšņu sienas, kuru kopējais garums tuvojas 30 km. Veltiet laiku, izrādot cieņu Pikaso, apmeklējot abus viņam veltītos muzejus, vai dodaties uz Markes de Lariosa bulvāri, kur greznu veikalu skatlogi noteikti pamudinās jūs iegriezties pēc kādas modernas lietas. Bet droši vien kā īsts Malagas apmeklētājs, jūs ļausieties komfortabla brauciena valdzinājumam un dosieties pa piekrastes ceļiem uz Kosta del Solu, kuras pludmales ir izstiepušās vairāk nekā 150 km garumā, omulīgi sadzīvojot ar neskaitāmiem golfa laukumiem, kuru dēļ nereti šo reģionu pārsauc par Kosta del Golfu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Malagas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Malagas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Malagas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Malagas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Malagas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 6151 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Seat Mó 125 Eléctrica
Seat Mó 125 Eléctrica
Porsche Macan
Porsche Macan
Jaguar F-Type Coupé
Jaguar F-Type Coupé
Porsche 911 Carrera Coupé
Porsche 911 Carrera Coupé
Porsche Panamera
Porsche Panamera
BMW M440 Coupé
BMW M440 Coupé
Porsche Cayenne Hybrid
Porsche Cayenne Hybrid
BMW Z4 M40 Roadster
BMW Z4 M40 Roadster
Maserati Levante
Maserati Levante
Mercedes-AMG CLA 45
Mercedes-AMG CLA 45

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Malagas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Malagas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Malagas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Malagas lidosta

Rādīt vairāk