Auto noma Lublanas lidosta

 

Populārākais Lublanas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Lublanas lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Lublanas lidosta punktu

Adrese

Zg. Brnik 130 a, Brnik, 4210, Slovenija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 22:00
Brīvdienas
08:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Lublanas lidosta

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Ļubļanas lidostā!

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Ļubļanas lidostā!

Ierodoties Ļubļanā, izvēlieties savu nomas auto no Sixt auto nomas piedāvājuma Ļubļanas lidostā un dodieties ceļā! Vai jūsu ceļojumam piemērotākais būtu vieglais auto, apvidus automašīna, sporta auto, kabriolets vai 4X4, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Ļubļanas lidostā Jūs atradīsiet automašīnu, kas vislabāk atbildīs Jūsu ceļojuma galamērķim. Auto īre Jums ļaus izvairīties arī no neērtībām un laika patēriņa, kāds rodas izmantojot publisko transportu. Izīrējiet auto par izdevīgu cenu un izmantojiet ērto 24 h auto atgriešanu Sixt rent a car auto nomas punktā Ļubļanas lidostā. Tā Jūs ietaupīsiet laiku, lai redzētu vairāk no pilsētas un tās apkārtnes. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt automobili, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Daži fakti par Ļubļanas lidostu (LJU) Ļubļanas lidosta (LJU), saukta arī par Ļubļanas Jože Pučnik lidostu, bet agrāk zināma kā Brnik lidosta, atrodas 24 kilometru attālumā no Slovēnijas galvaspilsētas Ļubļanas centra. Lidosta būvēta 1963. gadā, un katru gadu tā apkalpo vairāk nekā miljonu pasažieru. Izīrēt auto Ļubļanas lidostā ir ērti un vienkārši. Sixt auto noma atrodas pretī lidostas ēkai, autoparka garažā. Jūs varat izvēlēties nomas auto arī izmantojot savu viedtālruni. Ja rezervēsiet nomas auto internetā, tad, ierodoties Ļubļanas lidostā, Jūsu auto jau būs gatavs ceļam.
Brīnišķīgas vietas, ko apskatīt Ļubļanā Ļubļana, Slovēnijas galvaspilsēta, atrodas valsts centrālajā daļā Savas pietekas Ļubļanicas krastos. Ar Sixt nomas auto Jūs varat apskatīt pilsētu ērti un nesteidzoties. Dodieties ar nomas auto no Ļubļanas lidostas uz pilsētas centru, kur augstā pakalnā atrodas viduslaiku pils, no kuras pilsēta redzama kā uz delnas. Pastaigājiet pa vecpilsētas ieliņām, aplūkojot atjaunotās senlaiku mājas, strūklakas un baznīcas. Apskatiet Trīskāršo tiltu (Tromostovje), jeb pār Ļubļanicas upi esošos trīs tiltus, kas atrodas viens otram blakus. Kad esat apskatījuši pilsētu, ar nomas auto Jūs varat doties uz Bledas ezeru, kas atrodas ainaviskā vietā, mežu un kalnu ieskauts. Ezera ziemeļu krastā atrodas Bledas viduslaiku pils. Izvēlieties Sixt auto nomas pakalpojumus Ļubļanas lidostā un izbaudiet to, ko šis Slovēnijas reģions piedāvā, patīkami un bez steigas.
Show more

Labi zināt, nomājot Lublanas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Lublanas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Lublanas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Lublanas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Lublanas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 620 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Lublanas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Lublanas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Lublanas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Lublanas lidosta

Rādīt vairāk