Auto noma Klagenfurt lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Klagenfurt lidosta punktu

Adrese

Flughafenstr. 60-64, Klagenfurt, 9020, Austrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 14:00
Sestdiena
08:00 - 12:00

Mūsu pakalpojumi Klagenfurt lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Izvēloties Sixt, auto īre Klāgenfurtes lidostā ir pavisam vienkārša. Sixt auto nomas punktā Klāgenfurtes lidostā katram klientam ir iespēja no jaunāko modeļu nomas auto izvēlēties to, kas vislabāk atbilst viņa vēlmēm un vajadzībām. Pie mums Jūs varat izīrēt gan ekonomiskos auto plašā izvēlē, gan apvidus automašīnas, gan sporta auto un kabrioletus. Ja meklējat kravas auto, arī to iespējams iznomāt Sixt rent a car auto nomas punktā Klāgenfurtes lidostā. Rezervējot nomas auto internetā, lielākai drošībai Jūs varat izvēlēties arī tādas papildus iespējas kā bērnu autosēdeklītis un pilna auto apdrošināšana. Tikai lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto modeli.
Klāgenfurtes lidosta (KLU) Austrijā Sixt auto nomas punkts atrodas Klāgenfurtes lidostas (KLU) ielidošanas zālē, kur Jūs sagaidīs mūsu darbinieks, lai Jūsu ceļojums varētu sākties bez aizķeršanās. Klāgenfurtes lidosta (KLU), saukta arī par Kärnten lidostu, atrodas pavisam tuvu Klāgenfurtes pilsētai, kas ir sestā lielākā Austrijas pilsēta.
Apskatiet Klāgenfurtes pilsētu, izmantojot Sixt nomas auto Kad būsiet paņēmuši savu nomas automašīnu no parocīgi novietotās Sixt auto nomas filiāles Klāgenfurtes lidostā, Jūs varēsiet sākt vietējās apkārtnes iepazīšanu. Klāgenfurte atrodas Austrijas dienvidos, netālu no Slovēnijas robežas. Dibināta 1161. gadā kā tirgus pilsēta, Klāgenfurte ir slavena ar pievilcīgo vecpilsētu, vēsturiskajām ēkām un arkādēm greznotajiem namu pagalmiem, kuros Jūs atradīsiet veikaliņus, galerijas un kafejnīcas. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz kalniem, kas atrodas gan uz ziemeļiem, gan uz dienvidiem no pilsētas, vai arī apmeklēt Hohostervicas viduslaiku pili, kas atrodas tikai 21 kilometru brauciena attālumā no Klāgenfurtes. Izmantojiet Sixt nomas automašīnu, lai iegrieztos Minimundus miniatūru parkā, kur var apskatīt vairāk kā 150 pasaules slavenākās celtnes, tādas kā Sidnejas Operas nams, Eifeļa tornis, Sv. Pētera bazilika, Tadžmahals u.c., kuras ir atveidotas precīzā mērogā 1:25. Izvēlieties savu Sixt nomas auto Klāgenfurtes lidostā, un Jums būs iespēja novērtēt mūsu izdevīgo piedāvājumu šī aizraujošā apvidus iepazīšanai.
Show more
Labi zināt, nomājot Klagenfurt lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Klagenfurt lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Klagenfurt lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Klagenfurt lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Klagenfurt lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 101 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Klagenfurt lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Klagenfurt lidosta?
Vai man, noformējot nomu Klagenfurt lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Klagenfurt lidosta

Rādīt vairāk