Auto noma
Lublanas lidosta
Kļūda
Slovenija // Ljubljana // Lublanas lidosta
Mainīt datus

Auto noma Lublanas lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Zg. Brnik 130 a
  4210 Brnik SI +386-42382414
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: LJU
Darba laiks
Pi. - Sv.08:00 - 22:00
Brīvdienās08:00 - 22:00
 
 24 h atgriešana

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Ļubļanas lidostā!

Ierodoties Ļubļanā, izvēlieties savu nomas auto no Sixt auto nomas piedāvājuma Ļubļanas lidostā un dodieties ceļā! Vai jūsu ceļojumam piemērotākais būtu vieglais auto, apvidus automašīna, sporta auto, kabriolets vai 4X4, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Ļubļanas lidostā Jūs atradīsiet automašīnu, kas vislabāk atbildīs Jūsu ceļojuma galamērķim. Auto īre Jums ļaus izvairīties arī no neērtībām un laika patēriņa, kāds rodas izmantojot publisko transportu. Izīrējiet auto par izdevīgu cenu un izmantojiet ērto 24 h auto atgriešanu Sixt rent a car auto nomas punktā Ļubļanas lidostā. Tā Jūs ietaupīsiet laiku, lai redzētu vairāk no pilsētas un tās apkārtnes. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt automobili, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu auto marku un modeli.

Daži fakti par Ļubļanas lidostu (LJU)

Ļubļanas lidosta (LJU), saukta arī par Ļubļanas Jože Pučnik lidostu, bet agrāk zināma kā Brnik lidosta, atrodas 24 kilometru attālumā no Slovēnijas galvaspilsētas Ļubļanas centra. Lidosta būvēta 1963. gadā, un katru gadu tā apkalpo vairāk nekā miljonu pasažieru. Izīrēt auto Ļubļanas lidostā ir ērti un vienkārši. Sixt auto noma atrodas pretī lidostas ēkai, autoparka garažā. Jūs varat izvēlēties nomas auto arī izmantojot savu viedtālruni. Ja rezervēsiet nomas auto internetā, tad, ierodoties Ļubļanas lidostā, Jūsu auto jau būs gatavs ceļam.

Brīnišķīgas vietas, ko apskatīt Ļubļanā

Ļubļana, Slovēnijas galvaspilsēta, atrodas valsts centrālajā daļā Savas pietekas Ļubļanicas krastos. Ar Sixt nomas auto Jūs varat apskatīt pilsētu ērti un nesteidzoties. Dodieties ar nomas auto no Ļubļanas lidostas uz pilsētas centru, kur augstā pakalnā atrodas viduslaiku pils, no kuras pilsēta redzama kā uz delnas. Pastaigājiet pa vecpilsētas ieliņām, aplūkojot atjaunotās senlaiku mājas, strūklakas un baznīcas. Apskatiet Trīskāršo tiltu (Tromostovje), jeb pār Ļubļanicas upi esošos trīs tiltus, kas atrodas viens otram blakus. Kad esat apskatījuši pilsētu, ar nomas auto Jūs varat doties uz Bledas ezeru, kas atrodas ainaviskā vietā, mežu un kalnu ieskauts. Ezera ziemeļu krastā atrodas Bledas viduslaiku pils. Izvēlieties Sixt auto nomas pakalpojumus Ļubļanas lidostā un izbaudiet to, ko šis Slovēnijas reģions piedāvā, patīkami un bez steigas.

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.08:00 - 22:00
Brīvdienās08:00 - 22:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Lublanas lidosta LJU Zg. Brnik 130 a 4210 Brnik 46.233053, 14.458008 +386-42382414

Sixt nomas punkts Lublanas lidosta LJU

Zg. Brnik 130 a
4210 Brnik
 
Telefona nr. +386-42382414

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņemšana ārpus darba laika. Iespējama auto nodošana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Kravas mikroautobusi
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss