Auto noma Roterdamas lidosta

 

Populārākais Roterdamas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Roterdamas lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Roterdamas lidosta punktu

Adrese

Airportplein 4 Car Rental Center, Rotterdam, 3045 AP, Niderlande
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 17:00
Sestdiena
09:00 - 13:00

Mūsu pakalpojumi Roterdamas lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vai esat kādreiz vēlējušies iepazīt brīnišķīgo Nīderlandes pilsētu Roterdamu? Izvēlieties savu īres auto no Sixt auto nomas piedāvājuma Roterdamas lidostā un dodieties ceļā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējiet vieglo automašīnu vai apvidus automašīnu, sporta auto, kabrioletu vai 4X4, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Roterdamas lidostā Jūs atradīsiet nomas auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojumam. Auto īre ļaus izvairīties no neērtībām un laika patēriņa, kāds rodas izmantojot publisko transportu. Izīrējiet auto par izdevīgu cenu Sixt rent a car auto nomas punktā Roterdamas lidostā un Jūs ietaupīsiet laiku, lai redzēt vairāk no pilsētas un tās apkārtnes. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt automobili, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Roterdamas lidosta (RTM) Roterdamas lidosta (RTM), pazīstama kā Roterdamas Hāgas lidosta, ir trešā lielākā Nīderlandes lidosta un atrodas tikai mazliet vairāk kā 5 kilometrus no Roterdamas pilsētas centra. Lidosta katru dienu apkalpo vairāk nekā 3000 pasažieru, un gada laikā lidostu izmanto 1.5 miljoni pasažieru, tādēļ auto īre ir ērtākais un elastīgākais veids, kā nokļūt pilsētā. Katrā no lidostas termināliem Jūs atradīsiet Sixt auto nomas punktu. Ja rezervēsiet Sixt nomas auto internetā, tad, ierodoties Roterdamas lidostā, Jūsu auto jau būs gatavs braucienam.
Apceļojiet Roterdamu ar Sixt nomas auto Roterdama ir brīnišķīga pilsēta, kurā ir daudz ko redzēt. Ja vēlaties aplūkot moderno arhitektūru, no Roterdamas lidostas ar Sixt nomas auto brauciet uz ielu, kuru veido kubu mājas, kas pagrieztas par 45 grādiem un ar vienu no stūriem it kā uzsēdinātas uz parastām vienstāvu ēkām. Apskatiet Erasma tiltu, muzejus un pieminekļus Roterdamā un tad dodieties 20 kilometrus uz austrumiem no Roterdamas, uz Kinderdijk ciematiņu, vienu no populārākajām apskates vietām Nīderlandē, kur var redzēt 19 labi saglabājušās vējdzirnavas no 18. gadsimta. Izmantojot Sixt auto nomas pakalpojumus Roterdamas lidostā un izbaudiet pilnīgāk to, ko Roterdama un tās apkārtne var Jums piedāvāt.
Show more

Labi zināt, nomājot Roterdamas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Roterdamas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Roterdamas lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Roterdamas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Roterdamas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 19 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(5,0)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Sixt filiālē
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

BMW i3 (Electric)
BMW i3 (Electric)
BMW M4 Convertible Aut.
BMW M4 Convertible Aut.
Porsche Macan Aut.
Porsche Macan Aut.
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Roterdamas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Roterdamas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Roterdamas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?