Auto noma Amsterdamas Schiphol lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Amsterdamas Schiphol lidosta punktu

Adrese

Schiphol Plaza Aankomstpass.22, Schiphol, 1118 AX, Niderlande
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 22:00
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 22:00
Brīvdienas
08:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Amsterdamas Schiphol lidosta

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Amsterdamas lidostā,  Nīderlandē

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Amsterdamas lidostā, Nīderlandē

Pateicoties nomas automašīnai, ko ērti varat saņemt Sixt autonomas punktā Amsterdamas lidostā (Amsterdam Schiphol Airport (AMS)), jūs iegūsiet iespēju brīvi un ērti ceļot apkārt visai valstij, baudot tās piedāvātās atpūtas iespējas un pasakainas ainavas. Sixt auto noma piedāvā jums iespēju saņemt transportlīdzekli Amsterdamas lidostā, bet nodot to varēsiet jebkurā citā auto nomas filiālē, kas ļauj jums brīvi pārvietoties – nomas līgums paredz neierobežotu nobraukumu, par ko nav papildus jāmaksā. Mūsu autoparkā jūs atradīsiet gan uzticamas ekonomiskās klases automašīnas, gan greznas un modernus biznesa klases limuzīnus, kas papildinās jūsu braukšanas pieredzi. Izmantojot mūsu online rezervācijas sistēmu, jums ir iespēja noslēgt auto īres līgumu pirms ielidošanas, veicot rezervāciju Jums ērtā laikā un vietā Sixt mājas lapā vai mobilajā aplikācijā.
Par Amsterdamas Shipholas lidostu Amsterdamas Šipholas lidosta (Amsterdam Schiphol Airport (AMS)) ir kā cita pasaule, kurā mīt pasažieri, gaidot savu izlidošanu vai ierodoties Nīderlandēs. Tā ir viena no Eiropas lielākajām un noslogotākajām lidostām, kas apkalpo aptuveni 50 miljonus pasažieru katru gadu. Turpinot ceļojumu ar nomas auto no Sixt rent a car auto nomas punkta, apmeklējiet mūsu auto īres punktu Schipol Plaza teritorijā, lai noformētu līgumu un saņemtu atslēgas, un jau pēc nepilnas pusstundas nokļūsiet pilsētas centrā, kas atrodas 18 km attālumā.
Tulpes, koka kurpes un van Goga ainavas... Varbūt skan banāli, bet tas ir fakts – Amsterdama ir burvīga pilsēta. Liekas, ka šeit jūs uz katra stūra gaidīs lieli aromātisko dūmu mākoņi, nekaunīgas, knapi apģērbtas sievietes un frīki no visas Eiropas. Meli. Patiesībā jūs redzēsiet tikai van Goga cienīgas gleznas, Keukenhofas tulpju parku vai slaveno saulespuķu oriģinālu viņa muzejā, kā arī žiperīgas vecmāmiņas, kas veikli brauc ar velosipēdu starp tūristu pūļiem. Ne par velti Amsterdamu godpilni sauc par velosipēdu galvaspilsētu. Bet, izmantojot Sixt auto nomas pakalpojumus, ierodoties Amsterdamas Šipholas lidostā, jums būs iespēja aizbraukt līdz Ziemeļjūrai, iepirkt porcelāna traukus Delftē via, sieru Edam vai arī vienkārši izbaudīt ceļojumu gar Rietumu puses piekrasti. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Amsterdamas Schiphol lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Amsterdamas Schiphol lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Amsterdamas Schiphol lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Amsterdamas Schiphol lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Amsterdamas Schiphol lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,3
Pamatojoties uz 7313 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)
Transportlīdzeklis
(4,5)
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Amsterdamas Schiphol lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Amsterdamas Schiphol lidosta?
Vai man, noformējot nomu Amsterdamas Schiphol lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?