Auto noma Vilnas lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Vilnas lidosta punktu

Adrese

Rodunios Kelias 1, Vilnius, 02189, Lietuva
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 00:00
Brīvdienas
08:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Vilnas lidosta

Sveicināti Sixt Rent a Car Viļņas lidostā

Sveicināti Sixt Rent a Car Viļņas lidostā

Ierodoties Viļņā, izvēlieties savu nomas auto no Sixt auto nomas piedāvājuma Viļņas lidostā un turpiniet ceļu ērti un patīkami! Vai jūsu ceļojumam piemērotākais būtu ekonomisks un kompakts vieglais auto, apvidus automašīna, sporta auto, kabriolets, 4X4 vai kravas auto, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Viļņas lidostā Jūs atradīsiet nomas auto, kas vislabāk atbildīs Jūsu prasībām. Auto īre ļaus izvairīties arī no neērtībām un laika patēriņa, kāds rodas izmantojot publisko transportu. Izmantojiet mūsu ērto 24 h auto atgriešanu Sixt auto nomas punktā Viļņas lidostā un Jūs ietaupīsiet laiku, lai redzētu vairāk no pilsētas un tās apkārtnes. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt nomas auto, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu automašīnas marku un modeli. Rezervējot nomas auto, izvēlieties tādu papildus iespēju kā neierobežots nobraukums un apceļojiet tik daudz no Lietuvas, cik vēlaties!
Daži fakti par Viļņas lidostu Viļņas lidosta (VNO) atrodas nepilnus 6 kilometru attālumā no Viļņas pilsētas centra. Tā ir viena no ātrāk augošajām Eiropas lidostām un lielākā no Lietuvas lidostām. Ierodoties Viļņas lidostā, izīrēt nomas auto ir ērti un vienkārši. Ja rezervēsiet nomas auto internetā, tad, ierodoties Viļņas lidostā, Jūsu auto jau būs sagatavots ceļojumam.
Brīnišķīgas vietas, ko apskatīt Viļņā Viļņa, Lietuvas galvaspilsēta ir interesanta ar savu bagāto vēsturi. Ceļojot ar nomas auto no Viļņas lidostas jūs varēsiet apskatīt pilsētu komfortabli un nesteidzoties. Dodieties uz Viļņas centru, lai apskatītu plašo un labi saglabājušos vecpilsētu, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Aizbrauciet uz Ģediminas kalnu un apskatiet Pils torni, kuru apmeklētāji iecienījuši brīnišķīgā skata, kas paveras uz Viļņas vecpilsētu, dēļ. Iegriezieties Viļņas universitātē, kas dibināta 1579. gadā un ir vecākā universitātes ēka Austrumeiropā. Iegriezieties Užupī, mākslinieku rajonā, kas atrodas blakus vecpilsētai. Užupja rajona ieliņās atradīsiet mazas koka un ķieģeļu mājiņas, no kurām daudzas ir apgleznotas. Mākslas mīļotāji vēlēsies apmeklēt arī Viļņas gleznu galeriju, lai iepazītu lietuviešu mākslu. Izvēlieties Sixt auto nomas pakalpojumus Viļņas lidostā un izbaudiet to, ko šī pilsēta piedāvā!
Show more
Labi zināt, nomājot Vilnas lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Vilnas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Vilnas lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Vilnas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Vilnas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 651 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Vilnas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Vilnas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Vilnas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Vilnas lidosta

Rādīt vairāk