Auto noma Vilnius

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Vilnius

Laipni lūdzam Sixt auto nomā Viļņā!

Laipni lūdzam Sixt auto nomā Viļņā!

Viļņa ir Lietuvas lielākā pilsēta un vienlaicīgi arī galvaspilsēta. Tā atšķiras ar bagātu vēsturi, kur unikāls kultūru sajaukums ir veidojis īpašu stilu gan pilsētas arhitektūrā, gan vietējo iedzīvotāju paradumos. Sixt rent a car auto noma nodrošinās jums komfortu un ērtu pārvietošanos Viļņā un apceļojot Lietuvu vai pat visu Baltiju. Lai kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, Sixt auto noma jums piedāvās atbilstošu automašīnu.
Sixt auto īres piedāvājums Viļņas iedzīvotājiem un viesiem Pateicoties plašajam autonomas parkam, pie mums jūs vienmēr atradīsiet sev tīkamāko auto. Tā biznesa braucienam atbilstošs būs BMW 3. vai 5.sērijas auto, ceļojumam ar ģimeni vai bērniem piedāvāsim ietilpīgu plašlietojuma auto vai pat pasažieru mikroautobusu. Esam padomājuši arī par citiem dzīves gadījumiem un piedāvājam auto nomai Viļņā arī kravas mikroautobusus, kas atvieglos jums pārcelšanos uz jaunu mītni vai vienkārši pārvest lielgabarīta mantas. Veicot rezervāciju Sixt rent a car nomas birojā vai rezervējot auto nomas mājas lapā, jums tiek garantēta noteiktās klases auto pieejamība, bet konkrēta marka un modelis.
Sixt auto noma Viļņā iesaka Viļņa nav tikai Lietuvas galvaspilsēta, bet arī viena no vecākajām Eiropas pilsētām, kur vecpilsētas šarms harmoniski sadzīvo ar mūsdienu vēsmām. Sixt auto noma Viļņā ir lielisks risinājums, ja vēlaties iepazīt pilsētu un tam nav īpaši daudz laika, bet gribas redzēt visu: gan doties uz Trīs krustu kalnu, kura kāpnes tikai pirmajā brīdi liekas ļoti stāvas, tomēr beigās uzkāpt izdodas ikvienam, vai apmeklēt Pils torni Ģedimina kalnā, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz vecpilsētu un centru. Tikai ar nomas auto jūs varēsiet pārbraukt visus 36 Viļņas tiltus, kur katram ir sava īpašā vēsture, bet vasarā starp Zaļo un Mindauga tiltu ar tūkstoš ziediem izliek vissvarīgākos dzīves vārdus “Es tevi mīlu” un “Es tevi arī”. Universitātes apmeklējums liekas jocīgs, ja neesi students? Tikai kamēr neesat apmeklējuši Viļņas universitāti, kur 13 pagalmos bez kartes var gadīties arī apmaldīties. Nepilnu 20 km brauciens no Viļņas centra ar nomas auto aizvedīs jūs līdz Eiropas kontinenta ģeogrāfiskajam centram, kur ir izveidots mākslas un arhitektūras muzejs “Eiropas parks” ar vairāk kā 100 meistaru skulptūrām no dažādām pasaules malām. Ceļojiet ar Sixt un iepazīstiet Lietuvas galvaspilsētu Viļņu, tās apkārtni!
Show more
Labi zināt, nomājot Vilnius
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Vilnius?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Vilnius, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Vilnius.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Vilnius?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Vilnius. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 737 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(4,9)
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Vilnius

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Vilnius?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Vilnius?
Vai man, noformējot nomu Vilnius, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?