Auto noma Kaunas Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Kaunas Lidosta punktu

Adrese

Oro uosto str. 4, Karmelava, Kaunas distr., 54460, Lietuva
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
09:00 - 18:00
Sestdiena - Svētdiena
10:00 - 17:00
Brīvdienas
10:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Kaunas Lidosta

Sixt auto noma Kauņas lidostā, Lietuvā

Sixt auto noma Kauņas lidostā, Lietuvā

Esiet sveicināti Sixt auto nomas filiālē Kauņas lidostā Auto īre Kauņas lidostā ir lielisks veids, lai ērti pārvietotos pa pilsētu un tās apkārtni. Sixt auto nomas pakalpojumi Kauņas lidostā piedāvā plašu automobiļu klāstu, tai skaitā ekonomiskas, kompaktas vieglās automašīnas un apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4X4. Rezervējot nomas auto, jūs varat izmantot arī tādas papildus izvēles iespējas, kā bērnu autosēdeklīši, navigācija un papildus apdrošināšana, lai jūsu ceļojums būtu vēl drošāks un patīkamāks. Lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt auto noma garantē Jūsu rezervētās klases automašīnas pieejamību Kauņas lidostā, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Izmantojiet mūsu ērto 24 h nomas auto atgriešanas pakalpojumu un izbaudiet laiku Lietuvā vēl pilnīgāk!
Daži fakti par Kauņas lidostu Kauņas lidosta (KUN) ir otrā lielākā Lietuvas lidosta. Tā atrodas 14 kilometru attālumā no Kauņas pilsētas. Ceļojot ar auto, Jūs saniegsiet pilsētas centru 20 minūšu laikā. Kauņas lidosta atrodas 100 kilometrus no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas. Sixt auto nomas punktā Kauņas lidostā Jūs sagaidīs mūsu darbinieks un palīdzēs Jums tikt pie nomas auto stūres ātri un patīkami, lai Jūs varētu turpināt savu ceļojumu.
Ko apskatīt Kauņā Kauņa, otrā lielākā Lietuvas pilsēta un valsts vēsturiskais centrs atrodas divu upju, Nemūnas un Neres, krastos un pilsētas viesiem piedāvā daudz skaistu un interesantu apskates vietu. Dodieties ar nomas auto no Kauņas lidostas uz pilsētas centru un aplūkojiet pilsētas senās baznīcas un klosterus. Apskatiet Kauņas pili, kas celta 14. gadsimtā un ir vecākā mūra pils Lietuvā. Izmantojiet iespēju pastaigāties Sateces parkā, kas tiek dēvēts arī par Kauņas sirdi. Ar nomas auto jūs varat doties arī uz slavenā lietuviešu gleznotāja un komponista Mikolaja Konstantīna Čurļoņa vārdā nosaukto mākslas muzeju, kas ir viens no ievērojamākajiem muzejiem Lietuvā. Lai kāds būtu Jūsu brauciena mērķis, Sixt auto nomas piedāvājumā Kauņas lidostā Jūs atradīsiet savam ceļojumam piemērotāko auto par atbilstošāko cenu.
Show more
Labi zināt, nomājot Kaunas Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kaunas Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kaunas Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kaunas Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kaunas Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,9
Pamatojoties uz 154 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Sixt filiālē
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kaunas Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kaunas Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kaunas Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kaunas Lidosta

Rādīt vairāk