Auto noma Kaunas

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Kaunas

Laipni lūdzam Sixt auto nomā Kauņā!

Laipni lūdzam Sixt auto nomā Kauņā!

Kauņa pēc iedzīvotāju skaita ir otrā lielākā Lietuvas pilsēta un atrodas apmēram 100 km attālumā no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas. Tradicionāli tūristi priecājās par pilsētas burzmu un neskaitāmiem vilinošiem apskates objektiem. Bet pati pilsēta raugās uz apkārtēju rosīšanos ar prātnieka gudrību un mierīgumu: ko tik tā nav piedzīvojusi savas pastāvēšanās laikā. Lietuvas otrā pilsēta un kādreizēja galvaspilsēta zina kā piesaistīt sev uzmanību. Kauņas pilsēta atrodas 13 km attālumā no Kauņas lidostas (KUN), kur jums ir iespēja iznomāt Sixt rent a car automašīnu darba vai atpūtas braucienam, kas ātri un ar komfortu nogādās jūs izvēlētajā galamērķī, lai ļautu iepazīt pilsētas šarmu visā tās krāšņumā.
Sixt rent a car piedāvā izdevīgu autonomu braucieniem pa Kauņu un tās apkārtni Sixt autonomas Kauņas filiālē jūs varat iznomāt ne tikai automašīnu atbilstoši jūsu vajadzībām, tāpat mēs parūpēsimies par jūsu individuālām vēlmēm. Piedāvājam kā automašīnas ar mehānisko, tā automātisko ātrumkārbu, ģimenēm bērnu sēdeklīšus, vienvirziena auto nomu ar iespēju paņemt automašīnu vienā nomas punktā, bet nodot citā. Mēs spējam apmierināt pat visprasīgākā klienta autonomas vajadzības. Veicot rezervāciju Sixt mājas lapā vai mobilajā aplikācijā, vienkārši norādiet, kāds papildaprīkojums un apdrošināšanas iespējas jums būs nepieciešamas. Plašāku informāciju par mūsu Kauņas auto nomas filiāles darba laikiem vai kontaktiem jūs atradīsiet atbilstošā sadaļā, bet zemāk ir pāris atskaites punkti, kas palīdzēs jums aizpildīt online pieteikumu: auto īre Kauņā ir pieejama bez nobraukuma ierobežojuma, mašīnas pieņemšana un nodošanas notiek ar pilnu degvielas bāku, ja jums ir nepieciešams papildu aprīkojums vai otrā vadītāja pieejamība, vēlams to norādīt pieteikuma brīdī. Vēlamies jums arī atgādināt, ka, izvēloties auto nomu Kauņas filiālē, mēs garantējam noteiktās klases auto pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.
Kauņa uzņēmēju un tūristu iemīļota pilsēta 20.gadsimta vidū Kauņa ir bijusi Lietuvas galvaspilsēta, kas noteikti ir atstājis iespaidu uz tās attīstību, un ir sekmējusi to, ka mūsdienas tā ir pilsēta ar ļoti stabilām un senām tradīcijām. Izmantojiet iespēju apmeklēt vienīgo Eiropas Velnu muzeju, kas atrodas pilsētas centrā, kur neskaitāmas kafejnīcas un restorāni gaidīs jūs ar dažādām gaumēm atbilstošu piedāvājumu. Ja jūsu rīcībā ir vairāk par vienu dienu, nomājiet mašīnu Kauņas Sixt rent a car birojā un dodaties uz Devīto fortu (Kauņas cietoksni), apmeklējiet Pažauļu klosteri un Raundovaru muižu. Iesakām arī atrast vienu no diviem trošu ceļiem (Aļaksoto vai Žaļakaļno) un apskatīties pilsētu no augšas. Iepazīstiet otro Lietuvas lielāko pilsētu Kauņu ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Kaunas
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kaunas?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kaunas, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kaunas.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Kaunas?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Kaunas. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,9
Pamatojoties uz 157 atsauksmēm
Sixt filiālē
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kaunas

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Kaunas?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kaunas?
Vai man, noformējot nomu Kaunas, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Kaunas

Rādīt vairāk