Auto noma
Kaunas
Kļūda
Lietuva // Kaunas
Mainīt datus

Auto noma Kaunas:Sixt auto nomas rezervācija tie¨saistē

 
 • Kaunas Lidosta
  Oro uosto str. 4
  54460 Karmelava, Kaunas distr.

  Pi. - Pi.09:00 - 18:00
  Se. - Sv.10:00 - 17:00
  Brīvdienās10:00 - 17:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Kaunas/Delivery Service
  Delivery to Hotel
  54460 Karmelava

  Pi. - Pi.08:00 - 19:00
  Se. - Sv.10:00 - 17:00
  Brīvdienās10:00 - 17:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Kaunas Lidosta

  Sixt Auto noma
  Oro uosto str. 4
  54460 Karmelava, Kaunas distr.

  Pi. - Pi.09:00 - 18:00
  Se. - Sv.10:00 - 17:00
  Brīvdienās10:00 - 17:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

 • Kaunas/Delivery Service

  Sixt Auto noma
  Delivery to Hotel
  54460 Karmelava

  Pi. - Pi.08:00 - 19:00
  Se. - Sv.10:00 - 17:00
  Brīvdienās10:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

Laipni lūdzam Sixt auto nomā Kauņā!

Kauņa pēc iedzīvotāju skaita ir otrā lielākā Lietuvas pilsēta un atrodas apmēram 100 km attālumā no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas. Tradicionāli tūristi priecājās par pilsētas burzmu un neskaitāmiem vilinošiem apskates objektiem. Bet pati pilsēta raugās uz apkārtēju rosīšanos ar prātnieka gudrību un mierīgumu: ko tik tā nav piedzīvojusi savas pastāvēšanās laikā. Lietuvas otrā pilsēta un kādreizēja galvaspilsēta zina kā piesaistīt sev uzmanību. Kauņas pilsēta atrodas 13 km attālumā no Kauņas lidostas (KUN), kur jums ir iespēja iznomāt Sixt rent a car automašīnu darba vai atpūtas braucienam, kas ātri un ar komfortu nogādās jūs izvēlētajā galamērķī, lai ļautu iepazīt pilsētas šarmu visā tās krāšņumā.

Sixt rent a car piedāvā izdevīgu autonomu braucieniem pa Kauņu un tās apkārtni

Sixt autonomas Kauņas filiālē jūs varat iznomāt ne tikai automašīnu atbilstoši jūsu vajadzībām, tāpat mēs parūpēsimies par jūsu individuālām vēlmēm. Piedāvājam kā automašīnas ar mehānisko, tā automātisko ātrumkārbu, ģimenēm bērnu sēdeklīšus, vienvirziena auto nomu ar iespēju paņemt automašīnu vienā nomas punktā, bet nodot citā. Mēs spējam apmierināt pat visprasīgākā klienta autonomas vajadzības. Veicot rezervāciju Sixt mājas lapā vai mobilajā aplikācijā, vienkārši norādiet, kāds papildaprīkojums un apdrošināšanas iespējas jums būs nepieciešamas. Plašāku informāciju par mūsu Kauņas auto nomas filiāles darba laikiem vai kontaktiem jūs atradīsiet atbilstošā sadaļā, bet zemāk ir pāris atskaites punkti, kas palīdzēs jums aizpildīt online pieteikumu: auto īre Kauņā ir pieejama bez nobraukuma ierobežojuma, mašīnas pieņemšana un nodošanas notiek ar pilnu degvielas bāku, ja jums ir nepieciešams papildu aprīkojums vai otrā vadītāja pieejamība, vēlams to norādīt pieteikuma brīdī. Vēlamies jums arī atgādināt, ka, izvēloties auto nomu Kauņas filiālē, mēs garantējam noteiktās klases auto pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.

Kauņa uzņēmēju un tūristu iemīļota pilsēta

20.gadsimta vidū Kauņa ir bijusi Lietuvas galvaspilsēta, kas noteikti ir atstājis iespaidu uz tās attīstību, un ir sekmējusi to, ka mūsdienas tā ir pilsēta ar ļoti stabilām un senām tradīcijām. Izmantojiet iespēju apmeklēt vienīgo Eiropas Velnu muzeju, kas atrodas pilsētas centrā, kur neskaitāmas kafejnīcas un restorāni gaidīs jūs ar dažādām gaumēm atbilstošu piedāvājumu. Ja jūsu rīcībā ir vairāk par vienu dienu, nomājiet mašīnu Kauņas Sixt rent a car birojā un dodaties uz Devīto fortu (Kauņas cietoksni), apmeklējiet Pažauļu klosteri un Raundovaru muižu. Iesakām arī atrast vienu no diviem trošu ceļiem (Aļaksoto vai Žaļakaļno) un apskatīties pilsētu no augšas. Iepazīstiet otro Lietuvas lielāko pilsētu Kauņu ar Sixt!

 
 

Sixt auto nomas punkti lidostās

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss