Auto noma Londonas Stanstedas lidosta

 

Populārākais Londonas Stanstedas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 04.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Londonas Stanstedas lidosta, sākot ar 11.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Londonas Stanstedas lidosta punktu

Adrese

Coopers End Road Car Rental Village, Stansted, CM24 1SJ, Lielbritanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
06:00 - 22:00
Sestdiena
08:00 - 20:00
Svētdiena
10:00 - 22:00
Brīvdienas
08:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Londonas Stanstedas lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt auto noma Lutonas lidostā piedāvā Jums plašu nomas automobiļu klāstu, ekonomiskus pilsētas auto, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4x4. Jums ir iespēja izvēlēties no mūsu piedāvājuma to nomas auto, kas vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Jūs varat ērti rezervēt savu Sixt nomas auto internetā un auto rezervācijā iekļaut arī tādas papildus iespējas kā bērnu autosēdeklīti, GPS vai papildus autovadītājus. Lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt rent a car auto noma Londonas Lutonas lidostā garantē Jūsu rezervētās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Tikt pie nomas auto Lutonas lidostā ir vienkārši un patīkami kopā ar Sixt.
Daži fakti par Lutonas lidostu (LTN) Londonas Lutonas lidosta (LTN), agrāk zināma kā Lutonas Starptautiskā lidosta, atrodas apmēram 3 kilometrus no Lutonas pilsētas un 47 kilometru brauciena attālumā no Londonas. Kad ielidosiet Lutonas lidostā, mūsu autobuss Jūs nogādās līdz Sixt auto nomas birojam, kur Jūs varēsiet saņemt sava nomas auto atslēgas. Izmantojot Sixt auto nomu Lutonas lidostā (LTN), Jūs pārliecināsieties par mūsu nomas auto kvalitāti, izdevīgajām cenām un laipnajiem darbiniekiem, kuri parūpēsies, lai Jūs varētu doties ceļā bez liekas kavēšanās!
Apskatiet Londonu un tās apkārtni, izmantojot Sixt nomas auto Vai plānojat doties uz Lielbritāniju biznesa braucienā vai atpūtas ceļojumā, ielidošana Lutonas lidostā ir laba izvēle. Ar nomas auto no Lutonas lidostas Jūs varat ērti sasniegt ne tikai Londonu, bet arī Oksfordu un Kembridžu. Dodieties uz Londonas centru un aplūkojiet pilsētas populārākos apskates objektus, Bekingemas pili, oficiālo britu monarhijas rezidenci Londonā, BigBenu, Vestminsteras Abatiju un Parlamentu. Iegriezieties kādā no daudzajiem bezmaksas pilsētas muzejiem, kas glabā elpu aizraujošas mākslas vērtības. Ar nomas auto Jūs varat izbaudīt arī naksnīgu braucienu pāri Temzas upei. Lai ko Jūs izvēlētos darīt un apskatīt, Sixt auto nomas piedāvājumā Lutonas lidostā Jūs atradīsiet savam ceļojumam piemērotāko auto par izdevīgāko cenu.
Show more

Labi zināt, nomājot Londonas Stanstedas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Londonas Stanstedas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Londonas Stanstedas lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Londonas Stanstedas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Londonas Stanstedas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 1598 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Londonas Stanstedas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Londonas Stanstedas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Londonas Stanstedas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?