Auto noma Londonas Luton Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Londonas Luton Lidosta punktu

Adrese

Essex House, Proctor Way, Luton, LU2 9PE, Lielbritanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 18:00
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 16:00
Brīvdienas
08:00 - 16:00

Mūsu pakalpojumi Londonas Luton Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt auto noma Londonas Stanstedas lidostā piedāvā plašu nomas auto izvēli, tai skaitā ekonomiskās klases automašīnas, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4x4. Sixt rent a car cenas ziņā pieejamās premium klases automašīnas no tādiem auto ražotājiem, kā BMW, Audi and Mercedes-Benz, auto īri no parasta pienākuma padarīs par aizraujošu piedzīvojumu. Izmantojot Sixt auto nomas pakalpojumus Londonas Stanstedas lidostā, Jūs piedzīvosiet, ka Londonas un tās apkārtnes iepazīšana būs tik ērta, cik vien iespējams. Rezervējiet Sixt nomas auto jau internetā un saņemiet to Stanstedas lidostā. Lūdzu ievērojiet, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu nomas auto marku un modeli.
Daži fakti par Londonas Stanstedas lidostu (STN) Londonas Stanstedas lidosta (STN) ir ideāla ierašanās vieta gan tiem, kuru galamērķis ir Londona, gan tiem, kuri vēlas doties tālāk ziemeļu virzienā. Stanstedas lidosta ir starptautiska lidosta, kas ir bāzes punkts vairākām lielākajām Eiropas zemo cenu aviokompānijām. Lidosta atrodas 48 kilometru attālumā no Londonas, un ar nomas auto no Stanstedas lidostas pilsēta sasniedzama ātri un komfortabli. Sixt auto noma Londonas Stanstedas lidostā (STN) atrodas lidostas nomas auto pilsētiņā (Car Rental Village). Sixt rent a car Jums piedāvā ne tikai parocīgi sasniedzamu nomas auto atrašanās vietu, bet arī ērtus darba laikus. Taču gadījumā, ja Jūsu lidojums ir ārpus Sixt auto nomas darba laika, izmantojiet mūsu ērto 24 h nomas auto atgriešanas pakalpojumu, nezaudējot ne mirkli no Jūsu laika Lielbritānijā.
Izpētiet Londonu un tās apkārtni kopā ar Sixt Kad esat tikuši pie stūres savam nomas auto no Sixt auto nomas filiāles Londonas Stanstedas lidostā, Jūs ceļojums var sākties. Stansteda atrodas nepilnu 50 kilometru attālumā no Kembridžas, brīnišķīgas pilsētas, kas pasaulē pazīstama Kembridžas universitātes dēļ. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz Londonu, lai aplūkotu gan tās apkārtni, gan pašu pilsētu. Lielbritānijas galvaspilsētā Jūs atradīsiet ne tikai vēstures un kultūras dārgumus, bet arī iepirkšanās, naktsdzīves un izklaides aktivitātes. Kad būsiet aplūkojuši pilsētas populārākos apskates objektus, tādus kā Bigbens, Bekingemas pils, Vestminsteras Abatija un Parlaments, ar nomas auto Jūs varat doties tālāk, ārpus pilsētas, braucienā pa ainaviskajiem lauku ceļiem līdz pat piekrastei. Pārliecinieties, ka Sixt nomas auto nozīmē brīvību un elastību galamērķu un apskates vietu izvēlē.
Show more
Labi zināt, nomājot Londonas Luton Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Londonas Luton Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Londonas Luton Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Londonas Luton Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Londonas Luton Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 638 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Londonas Luton Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Londonas Luton Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Londonas Luton Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?