Auto noma
Daugavpils/Delivery Service
Kļūda
Latvija // Daugavpils // Daugavpils/Delivery Service
Mainīt datus

Auto noma Daugavpils/Delivery Service:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Delivery and Collection
  5401 Daugavpils LV +37-1-67207121
 
Nomas punkta veids: Pilsēta
Darba laiks
Pi. - Sv.09:00 - 17:00
Brīvdienās09:00 - 17:00
 
 

Sveicināti Marka Rotko dzimtajā pilsētā – Daugavpilī

Nomājiet Sixt nomas auto Daugavpilī un iepazīstiet “zilo ezeru zemi” - Latgali . Izvēlaties sev piemērotāko automašīnu, lai izbaudītu brīvību iepazīstot gan pilsētu, gan apkārtējo vidi. Pateicoties Sixt auto nomas piedāvājumam Daugavpilī iznomāt auto vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Veiciet rezervāciju Sixt mājas lapā un izvēlaties sev ērtāko un izdevīgāko apmaksas veidu – priekšapmaksu, kas garantē zemāku cenu vai maksāšanas iespēju, saņemot automašīnu. Lūdzu ņemt vērā, ka priekšapmaksas gadījumā rezervācijas maiņa vai atcelšana ir maksas pakalpojums, kamēr, izvēloties maksāt saņemot automašīnu, jums ir iespēja mainīt saņemšanas laikus, vietu vai pat atcelt rezervāciju bez maksas. Ja jums rodas jautājumi par nomas noteikumiem, izvēlētās automašīnas tehnisko aprīkojumu vai papildu pakalpojumiem, mūsu pieredzējusī profesionāļu komanda ir vienmēr gatava jums palīdzēt.

Plašs automobiļu klāsts jebkurai gaumei

Daugavpils auto īres piedāvājums spēs apmierināt jebkura klienta vēlmes. Sixt nomas autoparkā ir pieejamas dažādu krāsu, modeļu un marku automašīnas – vieglās pasažieru automašīnas, apvidus auto ar 4x4 piedziņu vai pat pasažieru mikroautobusi. Viss ir iespējams ar Sixt auto nomu Daugavpilī. Jūsu ērtībai mēs nodrošinām arī papildu aprīkojuma pieejamību, piemēram GPS navigāciju, bērnu sēdeklīšus un citu. Atgādinām, ka veicot auto rezervāciju Sixt rent a car, mēs nodrošinām konkrētās klases auto pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.

Sixt iesaka

Daugavpilī jūs atradīsiet visu, ko vien jūsu sirds vēlas. Daugavpils cietoksnis, Baznīcu kalns, tikai gājējiem paredzēta Rīgas iela, slavenā abstrakta ekspresionista Marka Rotko mākslas centrs – tās ir tikai dažas vietas, kuras nedrīkst palaist garām. Lai arī kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, jūs braucienu Latgalē ar Sixt auto īres piedāvāto automašīnu. Izmantojiet iespēju iznomāt auto no Sixt Daugavpilī un apceļojiet visu Latgales reģionu, kas patīkami pārsteigs jūs ar senām tradīcijām un dabas neskartumu. Ceļojiet ar Sixt!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.09:00 - 17:00
Brīvdienās09:00 - 17:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Daugavpils/Delivery Service DGPC01 Delivery and Collection 5401 Daugavpils 55.874758, 26.530177 +37-1-67207121

Sixt nomas punkts Daugavpils/Delivery Service DGPC01

Delivery and Collection
5401 Daugavpils
 
Telefona nr. +37-1-67207121

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņem¨ana ārpus darba laika. Iespējama auto nodo¨ana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

  • Automašīnas un apvidus automašīnas
  • 4X4

Jūsu ieguvumi ar Sixt

  • Sixt zemākās cenas garantija
  • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
  • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
  • Miles & More - saņemiet punktus
  • Nekādu slēpto izmaksu
  • Vācijas lielākā un labākā auto noma
  • Nekādas kredītkartes maksas
  • Izcils klientu apkalpošanas serviss