Auto noma
Daugavpils
Kļūda
Latvija // Daugavpils
Mainīt datus

Auto noma Daugavpils:Sixt auto nomas rezervācija tie¨saistē

 
 • Daugavpils/Delivery Service

  Sixt Auto noma
  Delivery and Collection
  5401 Daugavpils

  Pi. - Sv.09:00 - 17:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

Sixt auto noma – jūsu labākais ceļa biedrs

Sixt auto noma – jūsu labākais ceļa biedrs Sveicināti Daugavpilī – otrajā lielākajā Latvijas pilsētā, kas atrodas netālu no valsts robežas ar Baltkrieviju un Lietuvu. Izbaudiet atpūtas ceļojumu vai darba braucienu šajā simts ezeru zemē, saņemot komfortablu automašīnu un izcilu apkalpošanu no Sixt rent a car! Auto īre Daugavpilī spēj apmierināt jebkura autobraucēja vajadzības, gan to, kuri plāno pārvietoties tikai pilsētas robežās pa asfaltētiem ceļiem, gan to, kuriem jāizbrauc neasfaltēti grants ceļi. . Mūsu auto nomas piedāvājums nodrošinās lielisku pieredzi,iepazīstot Daugavpili un visu Latgales reģionu.

Auto noma Daugavpilī viena klikšķa attālumā

Lai kāds arī būtu jūsu vizītes mērķis, Sixt rent a car Daugavpils nomas punkts spēs apmierināt pat visprasīgāko ceļotāju vēlmes un vajadzības. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām nomas auto rezervēšana ar mašīnas saņemšanu un/vai nodošanu Daugavpilī vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Viss kas jums vajadzīgs ir dators vai mobilā ierīce ar interneta pieslēgumu. Veicot auto rezervāciju, jūs uzreiz varat norādīt, kādi papildu pakalpojumi jums būtu nepieciešami – bērna auto sēdeklītis, GPS navigācija vai vēlaties samazināt apdrošināšanas pašrisku. Apstiprinot rezervāciju, lūdzu ņemt vērā, ka jums tiek nodrošināts noteiktās klases automobilis, bet ne konkrēta marka vai modelis.

Ļaujieties Latgales valdzinājumam ar Sixt auto nomu Daugavpilī

Šodien Daugavpils ir mūsdienīga pilsēta un viens no nozīmīgākajiem valsts kultūras centriem. Tā ir slavenā abstrakta ekspresionisma gleznotāja Marka Rotko dzimtā pilsēta un Latgales reģiona galvaspilsēta, ko vēl mēdz saukt par “zilo ezeru zemi”. Ar Sixt autonomas iespējām Daugavpilī jūs ātri un ērti varēsiet ne tikai doties uz Daugavpils cietoksni, kas ir pilsētas galvenā vēsturiskā vieta, bet arī apceļot tuvākās pilsētas, piemērām, Līvānus, kur atrodas viena no vecākām Latvijas stikla rūpnīcām un, protams, Latgales vēstniecība GORS – vieta, kur vienkopus rada un vēsta Latgales stāstu.Ja aizraujaties ar makšerēšanu vai vienkārši patīk būt ūdens tuvumā, dodieties uz uz Rāznas ezeru. Pārbaudiet savu izturību un ielūkojieties Velnezera dziļumos, kas pārsteigs jūs ar savu īpašo krāsu un aļģu trūkumu, un par kuru jūs noteikti dzirdēsiet ne vienu vien mistiku un noslēpumainu stāstu. Jūsu mazākajiem ceļa biedriem noteikti patiks iespēja doties ciemos miniatūru karalistē Preiļos, kur varēsiet ne tikai apskatīt mini pasauli, bet arī pārģērbties krāšņos kostīmos un iemūžināt to visu fotosesijā. Iepazīstiet Latvijas dabas neskartumu un vienlaicīgi kultūru un mākslu Latgalē! .

 
 

Sixt auto nomas punkti lidostās

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss