Auto noma Milanas Lidosta Linate

 

Populārākais Milanas Lidosta Linate

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Milanas Lidosta Linate, sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Milanas Lidosta Linate punktu

Adrese

Viale Enrico Forlanini Sala Autonoleggi, Segrate, 20090, Italija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:30 - 23:30
Brīvdienas
07:30 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Milanas Lidosta Linate

Laipni lūdzam Sixt rent a car Milānas Linate lidostas auto nomas punktā, Itālijā

Laipni lūdzam Sixt rent a car Milānas Linate lidostas auto nomas punktā, Itālijā

Vēlaties maksimāli ērti un ātri apskatīt visu, ko piedāvā Milāna saviem ciemiņiem? Tad piesakiet jūsu ceļojuma vajadzībām atbilstošāko nomas automašīnu Milānas Linate lidostā (Milan Airport Linate (LIN)) jau šodien, un, ierodoties lidostā, jums atliks tikai saņemt atslēgas Sixt auto nomas filiālē. Ekonomiski Fiat, Toyota un Renault automobiļi, sportiski BMW un Mercedes klases auto vai ietilpīgs apvidus auto ģimenes ceļojumam – pie mums jūs vienmēr atradīsiet atbilstošāko piedāvājumu par saprātīgu cenu. Mūsu auto īres pakalpojumi ir pieejami ikvienam no 21 gadu vecuma un bez braukšanas pieredzes ierobežojuma. Papildus jums ir iespēja paplašināt standarta apdrošināšanas līguma nosacījumus, kas pasargās neparedzamās situācijās, bērnu autosēdeklīšus, ja ceļojiet ar bērniem vai otrā vadītāja atļauju.
Par Milānas Linate lidostu Milānas Linate lidosta (Milan Airport Linate (LIN)) ir viena no trim Milānas lidostām, kas galvenokārt apkalpo starptautiskos reisus un iekšējos pārlidojumus. Savu nosaukumu tā ir ieguvusi no tuvumā esošās nelielās pilsētas, bet pilnā nosaukumā tā ir Enriko Forlanini lidosta. Mēs esam parūpējušies par to, lai jūs varētu turpināt savu ceļojumu jau pēc lidmašīnas nosēšanā. Mēs gaidīsim jūs Sixt auto nomas punktā, kuru viegli atradīsiet ielidošanas terminālā.
Iepazīstot modes galvaspilsētu Milānu ar Sixt rent a car Itālijas un pasaules modes galvaspilsēta Milāna ir viena no populārākajiem ceļojuma galamērķiem, kas katram spēj piedāvāt ko īpašu. Saņemot nomas auto atslēgas lidostas filiālē, iesakām jums doties uz pilsētas centru, lai izbaudītu greznu skatu uz Milānas katedrāli, apmeklēt Da Vinču muzeju vai doties iepirkties kādā no ouletiem. Izcila arhitektūra un ne mazāk interesanta nakts dzīve nevienu neatstās vienaldzīgu. Alpu kalni un smilšu pludmales ir tikai stundas braucienā no lidostas. Tad kāpēc lai neapskatītu visu, kad nomas auto ir pa rokai jau no ierašanās brīža? Izmantojiet iespēju rezervēt jums piemērotāku auto jau šodien! Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Milanas Lidosta Linate

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Milanas Lidosta Linate?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Milanas Lidosta Linate, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Milanas Lidosta Linate.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Milanas Lidosta Linate?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 2531 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Audi A6 Avant Aut.
Audi A6 Avant Aut.
BMW Serie 1 Aut.
BMW Serie 1 Aut.
Audi A4 Avant Aut.
Audi A4 Avant Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Milanas Lidosta Linate

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Milanas Lidosta Linate?
Vai man, noformējot nomu Milanas Lidosta Linate, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?