Auto noma Milan

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Milan

Sixt auto noma Milānā, Itālijā

Sixt auto noma Milānā, Itālijā

Itālijas modes galvaspilsētā Milānā ir daudz lielisku vietu, ko apskatīt. Sixt auto noma dos Jums iespēju redzēt un piedzīvot vairāk. Ja vēlaties izīrēt vieglo automašīnu, apvidus auto vai baudīt braucienu kabrioletā, Sixt plašajā nomas automašīnu klāstā Milānā Jūs atradīsiet auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim un budžetam. Ja ierodaties Milānā ar lidmašīnu, tad meklējiet Sixt rent a car auto nomas punktu Milānas lidostā. Ja ceļojat ar vilcienu, tad nomas auto varēsiet saņemt Sixt auto nomas filiālē Milānas Centrālajā dzelzceļa stacijā. Ceļotāju ērtībām Milānā atrodas sešas Sixt auto nomas filiāles. Izvēlieties sev izdevīgāko Sixt auto nomas atrašanās vietu un pārliecinieties, ka Sixt auto noma Milānā piedāvā nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Auto noma ir veids kā iegūt lielāku neatkarību ceļojuma laikā!
Sixt auto nomas pakalpojumi Milānā Auto nomai jābūt ērtai un vienkāršai, lai, ierodoties Milānā, Jūs varētu ātri un parocīgi sasniegt izvēlētos ceļojuma galamērķus. Rezervējot Sixt nomas auto Milānā, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildu pakalpojumiem. Ja esat šajā Itālijas reģionā pirmo reizi un nepazīstat apkārtni, Jums būs nepieciešama GPS navigācija, lai orientēšanās nesagādātu nekādas raizes. Tiem, kuri ceļo kopā ar bērniem, mēs piedāvājam bērnu autosēdeklīšus. Izvēlieties sev ērtāko Sixt auto nomas punktu Milānā un noskaidrojiet, kādi auto nomas pakalpojumi tur tiek piedāvāti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs garantējam Jūsu rezervētā nomas auto kategoriju Milānas Sixt rent a car auto nomas filiālēs, taču ne konkrētu auto marku un modeli.
Iepazīstiet Milānu, ceļojot ar nomas auto Ar nomas auto Jūs Milānā varat ērti apskatīt visu, ko vien vēlaties. Dodieties uz gotisko Milānas Doma katedrāli un aplūkojiet balto pilsētas simbolu tuvumā. Katedrālē atrodas arī daudz vēsturisku skulptūru un citu mākslas un apskates objektu. Apmeklējiet Sforcu pili (Castello Sforzesco), kurā atrodas arī dažādi muzeji. Noteikti iegriezieties Mākslas galerijā, kur apskatāms slavenais Mikelandželo darbs Rondanīni Pieta un citas mākslas un kultūras vērtības. Ja Jūs interesē jūras iemītnieki un augi, tad dodieties uz Milānas pilsētas akvāriju, kas atrodas skaistā jūgendstila ēkā Sempiones parkā. Pastaigājieties gar kanāliem Navigli un Porta Ticinese rajonos, kas šodien pazīstami kā Milānas naktsdzīves centrs. Te Jūs varat iegriezties arī kādā no restorāniem un bāriem, lai atpūstos un baudītu priecīgu cilvēku klātbūtni. Kad būsiet noguruši no pilsētas enerģijas, tad dodieties ar nomas auto ārpus Milānas, lai baudītu Itālijas dabas ainavas un mazo ciematiņu šarmu. Neatkarīgi no tā, ko esat nodomājuši darīt un apskatīt Milānā un tās apkārtnē, izvēlieties Sixt nomas auto, lai pārvietošanās būtu ērta un patīkama!
Show more
Labi zināt, nomājot Milan
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Milan?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Milan, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Milan.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Milan?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Milan. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,3
Pamatojoties uz 10982 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Sixt filiālē
(4,5)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Milan

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Milan?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Milan?
Vai man, noformējot nomu Milan, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?