Auto noma Toulon-Hyeres Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Toulon-Hyeres Lidosta punktu

Adrese

Boulevard Marine, Hyeres, 83400, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Trešdiena
08:00 - 12:00 14:00 - 20:00
Ceturdiena - Piektdiena
08:00 - 12:00 14:00 - 20:30
Sestdiena
09:00 - 12:00
Svētdiena
14:00 - 21:00
Brīvdienas
08:00 - 12:00 14:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Toulon-Hyeres Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ļaujieties pārvietošanas brīvībai ar nomas auto no Sixt rent a car auto nomas Tulonas lidostā (Toulon–Hyères Airport (TLN)). Izmantojiet iespēju iznomāt automobili uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās. Mūsu autoparkā jūs gaida dažādu marku un modeļu ekonomiskās un luksus klases automašīnas, apvidus auto, kabrioleti un mikroautobusi lielākām grupām. Pie Sixt jūs varat noformēt līgumu jau no 18 gadu vecuma. Ja ceļojat ar bērniem, šādam braucienam ir iespējams pieteikt zīdaiņu vai bērnu auto sēdeklīšus un paliktņus. Papildus drošībai piedāvājam arī GPS navigāciju, kā arī iekļaut apdrošināšanā papildus riskus pret zādzībām un bojājumiem. Lai kāds būtu jūsu ceļojuma mērķis, mēs būsim priecīgi piedāvāt atbilstošu nomas auto teicamā tehniskajā stāvoklī par izdevīgu cenu, kā arī izcilu servisu.
Auto noma Tulonas lidostā Tulonas lidosta (Toulon–Hyères Airport (TLN)) atrodas 19 kilometru attālumā uz austrumiem no Tulonas pilsētas. Atlidojot, sekojiet norādēm, un jūs viegli atradīsiet Sixt auto nomas biroju lidostas ielidošanas terminālā. Saņemot sava izvēlētā auto atslēgas, dodieties uz P3 stāvvietu un pēc neilga laika jūs jau būsiet viesmīlīgajā Tulonas pilsētā. Sixt darbinieki ātri un kvalitatīvi sniegs jums visu nepieciešamu informāciju gan par auto tehniskajām īpašībām, gan ieteiks interesantākās apskates vietas.
Ko redzēt Tulonā ar Sixt Tulona ir pilsēta Francijas dienvidos, Vidusjūras krastā, un tā ir ievērojama ar savu ostu, kas ir Francijas militārās flotes mājvieta Vidusjūras reģionā. Tulonas vecpilsēta, kas atrodas starp ostu un Strasbūras bulvāri, raksturo daudzas šauras ieliņas, mazi laukumi un interesantas strūklakas. Te arī atrodas Tulonas katedrāle, viens no skaistākajiem tūrisma objektiem pilsētā. Tulona ir rosīga biznesa pilsēta – tā ir svarīgs kuģubūves, zvejas, vīna un elektronisko iekārtu ražošanas centrs. Neatkarīgi no pilsētas apmeklējuma mērķa, ar Sixt nomas auto jūs ātri nokļūsiet gala mērķī un varēsiet pilnā mērā izbaudīt pilsētas valdzinājumu. Izmantojiet iespēju saņemt Sixt rent a car auto no nomas filiāles Tulonas lidostā!
Show more
Labi zināt, nomājot Toulon-Hyeres Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Toulon-Hyeres Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Toulon-Hyeres Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Toulon-Hyeres Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Toulon-Hyeres Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,8
Pamatojoties uz 601 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Toulon-Hyeres Lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Toulon-Hyeres Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Toulon-Hyeres Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Toulon-Hyeres Lidosta

Rādīt vairāk