Auto noma Saint Tropez Lidosta

 

Norādes uz Saint Tropez Lidosta punktu

Adrese

Aéroport La Mole, La Mole, 83310, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
09:00 - 19:00
Brīvdienas
09:00 - 19:00

Mūsu pakalpojumi Saint Tropez Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Mēs aicinām jūs doties šīs pasaules slavenās atpūtās vietas iepazīšanas ceļojumā, braucot pie Sixt rent a car nomas auto stūres, ko ir iespējams saņemt uzreiz pēc atlidošanas Sentropēzas lidostā (La Môle – Saint-Tropez Airport (LTT)). Mūsu autoparkā jums būs pieejami gan ekonomiski automobiļi nesteidzīgiem braucieniem pa pilsētu, kā arī luksus auto ātrai braukšanai pa maģistrāli gar Vidusjūras krastu. Lielākai grupai mēs piedāvāsim komfortablu mikroautobusu. Esiet droši, kā Sixt auto nomas punkta Sentropēzas lidostā jūs atradīsiet jaunākās mašīnas par izdevīgām cenām. Ja konkrētā modeļa un markas automašīna nebūs pieejama, mēs piedāvāsim līdzīgas klases modeli un automašīnas marku.
Daži fakti par Sentropēzas lidostu Sentropēzas lidosta (La Môle – Saint-Tropez Airport (LTT)), pilnā nosaukumā Le Molē – Sentropēzas lidosta ir neliela lidosta, kas atrodas Francijas dienvidrietumos, 15 kilometru attālumā no Sentropēzas pilsētas. Sekojot Car rental Center norādēm, un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas punktam. Jūs noteikti novērtēsiet arī mūsu diennakts saņemšanas un nodošanas servisu, ja ielidojāt agri no rīta vai nakts vidū. Gaidīsim jūs Sixt auto nomas punktā Sentropēzas lidostā, kur mūsu darbinieki palīdzēs piemeklēt labāko auto jūsu ceļojumam.
Izbaudi atpūtu Sentropēzā ar Sixt auto Sentropēza atrodas Franču Rivjērā un ir plaši pazīstama atpūtas vieta, kas slavena ar savām skaistajām pludmalēm. Sentropēzas pludmales atrodas gar Pampilonas līča (Baie de Pampelonne) krastu uz dienvidiem no Sentropēzas pilsētas. Tās stiepjas apmēram piecu kilometru garumā un ir 30 metru platas, tās ir gan publiskas, gan privātās. Auto īre palīdzēs jums ātri nokļūt šai paradīzē. Bet varbūt jūs gribēsiet apskatīt ikgadējo Sentropēzas līča jahtu regati, tas ir izaicinājums daudzām jahtām, dažas no kurām sasniedz pat 50 metru garumu. Šis pasākums piesaista daudzus tūristus no visas pasaules. Ar nomas auto no Sixt rent a car filiāles Sentropēzas lidostā jūs iegūstat iespēju ceļot jums ērtākajā ritmā ar patīkamu komfortu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Saint Tropez Lidosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Saint Tropez Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Saint Tropez Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Saint Tropez Lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Saint Tropez Lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 3 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(5,0)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW M440i
BMW M440i
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Saint Tropez Lidosta

Vai man, noformējot nomu Saint Tropez Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?