Auto noma Lionas St Exupéry lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Lionas St Exupéry lidosta punktu

Adrese

100 Rue d'Autriche, BP 154, Colombier Saugnieu, 69125, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 00:00
Sestdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Lionas St Exupéry lidosta

Sveicām jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Lionas lidostā

Sveicām jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Lionas lidostā

Laipni lūdzam Lionā – ezotērikas un masonu kustības galvaspilsētā, kuru jūs varēsiet ērti izbaudīt, braucot ar kādu no Sixt nomas automašīnām. Nesteidzīgiem braucieniem apkārt pilsētai un cauri šaurajām vēsturiskā centra ieliņām, lieliskākā izvēle būs kāds no mūsu ekonomiskās klases auto. Mūsu apvidus auto novērtēsiet, ja brauksiet lielākā kompānijā vai gadījumā, ja patīk šo mašīnu iespaidīgais izskats un ērtās sēdvietas. Piesākot nomas auto saņemšanu Lionas Sent-Ekziprī lidostā, jūs piekrītat saņemt noteiktās klases automobili, bet ne konkrētu marku un modeli. Papildiniet savu braucienu ar kādu no piedāvātajiem papildu pakalpojumiem – GPS navigāciju, bērnu sēdeklīti vai otrā vadītāja apdrošināšanu. Pateicoties mūsu 24 stundu nodošanas servisam, jums nevajadzēs satraukties par pēkšņu plānu maiņu.
Auto īre Lionas Sent-Ekziperī lidostā Lionas Sent-Ekziperī lidosta atrodas pusstundas braucienā ar mašīnu no Lionas pilsētas centra. Lai tiktu līdz Sixt auto īres birojam, izkāpjot no lidmašīnas, dodieties uz 2.termināla 0.stāvu, kur ik pēc 5-7 minūtēm kursējošais transporta serviss aizvedīs jūs līdz Sixt auto nomas birojam Lionas lidostā. Jums būs jāizkāpj 3.pieturā, kur jūs jau gaidīs kāds no Sixt konsultantiem un pavadīs līdz izvēlētajam automobīlim.
Apskatiet Lionas skaistākās vietas ar Sixt rent a car nomas auto Liona ir Francijas otrā lielākā pilsēta, kuru raksturo industriālais un komerciālais uzplaukums un kuras izgaismošana nakts laikā, jau ir kļuvusi par paraugu arī citām pasaules metropolēm. Šeit Jūs gaida neskaitāmi mākslas muzeji un nebeidzamā kultūras dzīve, jautri kluba apmeklējumi un izcilas iepirkšanas iespējas. Zaļi parki, valdzinošās krastmalas un vēsturiskais pilsētas centrs ir īpaši dārgi Lionai, jo ir iekļauti UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Ar izvēlēto mašīnu no mūsu auto nomas no Lionas lidostas jūs varēsiet brīvi pārvietoties starp pilsētas nozīmīgākām vietām. Dodaties uz Preskiļu - vietu, kur satiekas Ronas un Sonas upes, veidojot pussalu; apmeklējiet burvīgu Beļkuras (Bellecour) laukumu un noteikti iegriezieties Svētā Joana katedrālē (Saint Jean cathedrale). Izbaudiet ceļojumu ar Sixt nomas auto!
Show more
Labi zināt, nomājot Lionas St Exupéry lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Lionas St Exupéry lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Lionas St Exupéry lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Lionas St Exupéry lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Lionas St Exupéry lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 4084 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Lionas St Exupéry lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Lionas St Exupéry lidosta?
Vai man, noformējot nomu Lionas St Exupéry lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?