Auto noma Lyon

 

Populārākais Lyon

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Lionas St Exupéry lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Lyon

Sixt auto nomas piedāvājumi Lionā, Francijā

Sixt auto nomas piedāvājumi Lionā, Francijā

Liona, trešā lielākā Francijas pilsēta pēc Parīzes un Marseļas, pagātnē pazīstama arī kā dzejas centrs un zīda pilsēta, šodien ceļotājus vilina ar savu vēstures un arhitektūras mantojumu. Neskatoties uz to, vai ierodaties Lionā dažu dienu biznesa braucienā, nedēļas nogales izklaidē vai garākā atvaļinājumā, pilsētā un tās apkārtnē ir daudz interesantu vietu un apskates objektu, kurus iespējams viegli sasniegt, pārvietojoties ar nomas auto. Lionā atrodas pieci Sixt rent a car auto nomas punkti, tai skaitā lidostā un Lionas dzelzceļa stacijā, tāpēc izīrēt auto ir ļoti ērti un vienkārši. Sixt auto noma Lionā piedāvā augstas kvalitātes nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Vēlaties izīrēt vieglo automašīnu, apvidus auto vai kabrioletu, vai varbūt vēlaties piedzīvot braucienu sporta automašīnā, Sixt plašajā nomas automašīnu klāstā Lionā Jūs atradīsiet auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim un budžetam. Izmantojiet mūsu ērto 24 h nomas auto atgriešanas pakalpojumu, lai izbaudītu ceļojumu pilnībā. Uzziniet vairāk par konkrētajiem piedāvājumiem Sixt auto nomas filiālēs un dodieties ceļā! Auto nomas pakalpojumi Lionā Kopā ar Sixt Jums ir iespēja ne tikai izvēlēties savu nomas auto no mūsu plašā nomas auto piedāvājuma Lionā, bet arī pielāgot nomas auto rezervāciju savām vēlmēm. Ja Jums nepieciešama navigācija, lai orientēšanās apkārtnē būtu vienkāršāka, vai bērnu autosēdeklīši, ja ceļojat kopā ar bērniem, tad, rezervējot savu nomas auto, Jūs varat izvēlēties šīs noderīgās papildus iespējas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs garantējam Jūsu rezervētā nomas auto kategoriju Lionā Sixt rent a car, taču ne konkrētu auto marku un modeli. Mēs uzskatām, ka auto nomai jābūt vienkāršai, lai, ierodoties Lionā, Jūs varētu ātri un parocīgi sasniegt sava ceļojuma galamērķus. Apskatiet Lionu un tās apkārtni, ceļojot ar nomas auto Liona ir ne tikai trešā lielākā Francijas pilsēta, bet arī valsts gastronomiskais centrs. Ar nomas auto Jūs varat apceļot pilsētas atšķirīgos rajonus, baudot tajos piedāvāto brīnišķīgo virtuvi. Izstaigājiet Lionas parkus un dārzus. Apskatiet pilsētas arhitektūru un iegriezieties izcilajos Lionas muzejos. Kad būsiet baudījuši to, ko Liona piedāvā, tad ar nomas auto dodieties arī ārpus pilsētas, lai izpētītu un iepazītu šo Francijas reģionu. Lionas apkārtnē atrodas slavenie Francijas vīna darīšanas reģioni, iegriezieties kādā no vīna darītavām un baudiet apkārtnes ainavas nesteidzoties. Neatkarīgi no tā, vai esat ieradušies Lionā darījumu ceļojumā vai atvaļinājumā, izvēlieties Sixt nomas auto, lai pārvietošanās būtu ātra, ērta un patīkama!
Show more

Labi zināt, nomājot Lyon

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Lyon?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Lyon, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Lyon.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Lyon?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Lyon. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 8869 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Lyon

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Lyon?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Lyon?
Vai man, noformējot nomu Lyon, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?