Auto noma Bordeaux Lidosta

 

Populārākais Bordeaux Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Bordeaux Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Bordeaux Lidosta punktu

Adrese

Avenue René Cassin Parking de Location, Merignac, 33700, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:30
Brīvdienas
07:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Bordeaux Lidosta

Laipni lūdzam Sixt rent a car Bordo lidostā

Laipni lūdzam Sixt rent a car Bordo lidostā

Kas var būt labāks par jaunu piedzīvojumu jaunā vietā? Izmaantojiet iespēju iznomāt automobili no Sixt uzreiz pēc izkāpšanas no lidmašīnas Bordo lidostā. Mūsu autoparkā jūs gaida dažādu marku un modeļu vieglie auto, apvidus automašīnas, kabrioleti un mikroautobusi lielākām kompānijām. Tikai pie Sixt jūs varat noformēt līgumu jau no 18 gadu vecuma un bez nobraukuma ierobežojuma. Ģimenes braucienam ir iespējams pieteikt bērnu sēdeklīšus. Papildus drošībai piedāvājam arī GPS navigāaciju vai iekļaut apdrošināšanā papildu riskus pret trešās personas iespējamiem zaudējumiem. Lai kāds būtu Jūsu ceļojuma mērķis, mēs to papildināsim ar izcilu servisu un lielisku auto!
Auto noma Bordo lidostā Mazās Parīzes jeb Bordo Meriņakas lidosta (LFBD) ir viena no lielākajām Francijas starptautiskajām lidostām, kur, neskatoties uz nemitīgu burzmu, jūs viegli atradīsiet Sixt auto nomas filiāli lidostas pirmajā stāvā. Saņemot izvēlētā automobiļa atslēgas, ko viegli un ērti varat norezervēt Sixt mājaslapā, 30 minūšu laikā jūs nokļūsiet Bordo pilsētas centrā, kur jūs gaidīs piedzīvojumu pilna atpūta.
Iepazīstiet Šarļa Monteskjē dzimteni ar Sixt nomas auto Bordo lidostā “Svaigs gaiss, vīnogas, Garonnas vīni un gaskoņu raksturs – tās ir lieliskas zāles pret melanholiju”, tā Šarls Monteskjē rakstīja par savu dzimto Bordo un La Bredas pili, kuru Jūs viegli atradīsiet, dodoties no Bordo lidostas ar kādu no mūsu auto nomai pieejamiem kabrioletiem. Šeit jums ir iespēja ne tikai izbaudīt klasisko viduslaiku arhitektūru, bet arī nogaršot dzērienus no vietējiem pagrabiem. Dodieties izbraukumā pa Bordo pilsētu un ļaujieties tās arhitektūras valdzinājumam, apmeklējiet Mēness ostu, uzkāpiet San-Mišeles tornī un izbaudiet skatu uz pilsētu. Ar īrēto mašīnu Jūs varat brīvi pārvietoties ne tikai pašā pilsētā, bet arī apciemot Sentemiljon reģionu, kur atrodas pirmais vīnogājs un viduslaiku ciemats, kuri ir iekļauti UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Dodiet priekšroku piedzīvojumam, tad izbrauciet pāri Ponte de Pierre tiltam. Tas ir pasakaini skaists, gandrīz 450 m garšs akmens tilts pāri Garonnas upei. Ceļojiet ar Sixt nomas auto!
Show more

Labi zināt, nomājot Bordeaux Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Bordeaux Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Bordeaux Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Bordeaux Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Bordeaux Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 2512 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X3M40
BMW X3M40
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
BMW M5
BMW M5
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Land Rover Defender
Land Rover Defender

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Bordeaux Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bordeaux Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Bordeaux Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Bordeaux Lidosta

Rādīt vairāk