Auto noma Bordeaux

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Bordeaux

* Cenas tika aprēķinātas 03.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Bordeaux Lidosta, sākot no 10.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Bordeaux

Izdevīga auto noma Bordo, Francijā

Izdevīga auto noma Bordo, Francijā

Bordo, ostas pilsēta Francijas dienvidos, ir plaši pazīstama kā bordo vīna ražošanas apgabals. Izīrējot auto kādā no Sixt auto nomas filiālēm Bordo, Jums būs iespēja apskatīt un piedzīvot vairāk no šī Francijas reģiona. Sixt auto noma Bordo piedāvā nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Jūs varat izvēlēties no mūsu plašā nomas automašīnu klāsta to nomas auto, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, vēlmēm un ceļojuma budžetam. Vai tā būtu vieglā automašīna, apvidus auto, sporta automašīna vai kabriolets, mēs vēlamies nodrošināt tieši Jūsu ceļojumam vispiemērotāko nomas auto. Ceļotāju ērtībām Bordo atrodas vairākas Sixt rent a car auto nomas filiāles, tai skatā arī Bordo lidostā un dzelzceļa stacijā. Vai Jūs dodaties uz Bordo biznesa ceļojumā vai atpūtas braucienā, izvēlaties sev ērtāko Sixt nomas auto atrašanās vietu Bordo un pārliecinieties, ka kopā ar Sixt auto noma ir ne tikai izdevīga, bet arī vienkārša!
Sixt auto nomas pakalpojumi Bordo Rezervējiet savu nomas auto jau iepriekš un izmantojiet mūsu noderīgos papildu piedāvājumus, tādus kā GPS navigācija, lai bez raizēm orientētos apkārtnē, vai bērnu autosēdeklīši, ja ceļojat kopā ar bērniem. Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz Bordo biznesa braucienā, romantiskās brīvdienās vai garākā ģimenes atvaļinājumā, pārvietojoties ar nomas auto Jūs pagūsiet redzēt un izdarīt daudz vairāk. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību Sixt auto nomas filiālēs Bordo, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Izvēlieties sev ērtāko Sixt auto nomas filiāli Bordo, noskaidrojiet, kādi auto nomas pakalpojumi tur tiek piedāvāti, un dodieties ceļā!
Ko apskatīt Bordo, ceļojot ar nomas auto Bordo, vīna nozares galvaspilsēta, apbur ceļotājus ar skaistiem skvēriem, senām ieliņām un pieminekļiem. Dodieties ar nomas auto ekskursijā uz kādu no pilsētā esošajām neskaitāmajām vīna darītavām un, protams, nobaudiet arī slaveno bordo reģiona vīnu. Ja interesējaties par vīna vēsturi un vīna darīšanu, tad apmeklējiet kādu no vīna muzejiem, kas atrodas Bordo pilsētas pazemes vīna pagrabos. Izstaigājiet gājēju iecienīto Sv. Katrīnas ielu, kas tiek tiek uzskatīta par vienu no garākajām ielām Francijā. Aplūkojiet pilsētas vēsturisko daļu ar 18. gadsimtā celtajām ēkām. Šī Bordo daļa ir iekļauta arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Arhitektūras cienītāji īpaši novērtēs elegantās, klasiskās ēkas, kas stiepjas gar Garonnas ezera krasta līniju. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz jebkuru vietu ārpus pilsētas, lai redzētu elpu aizraujošās apkārtnes ainavas. Izīrējiet auto un baudiet Bordo pilsētu un tās apkārtni nesteidzīgi un ar ērtībām!
Show more
Labi zināt, īrējot Bordeaux
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Bordeaux?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Bordeaux, jums ir jābūt vismaz 18 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai paņemot automašīnu Bordeaux.
Vai es varu izvēlēties citu auto atgriešanas vietu Bordeaux?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Bordeaux. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,7
Pamatojoties uz 4526 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW M340
BMW M340
BMW M440i
BMW M440i
Jaguar I-Pace
Jaguar I-Pace
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
Smart EQ Fortwo Convertible
Smart EQ Fortwo Convertible
BMW Z4 M40i Convertible
BMW Z4 M40i Convertible
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW X7 40d
BMW X7 40d
Audi Q7
Audi Q7
BMW M135i
BMW M135i
Bieži uzdotie jautājumi par īri Bordeaux
Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Bordeaux?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Bordeaux?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšana vai aizsardzības paketes kopā ar nomas maksu Bordeaux?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?

Check out our stations in Bordeaux

Rādīt vairāk