Auto noma Billund lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Billund lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Billund, 7190, Danija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 23:30
Sestdiena
08:00 - 15:00
Svētdiena
08:00 - 23:30
Brīvdienas
08:00 - 23:30

Mūsu pakalpojumi Billund lidosta

Laipni gaidīti Billundas lidostas Sixt rent a car auto nomas punktā, Dānijā

Laipni gaidīti Billundas lidostas Sixt rent a car auto nomas punktā, Dānijā

Izbaudiet brīvību un komfortu, ko sniedz jums Sixt nomas automobiļi Billundas lidostā (Billund Airport (BLL)). Ērti un kompakti pilsētas auto, ietilpīgi pilnpiedziņas auto vai azartiski sporta automobiļi - lai kāds arī būtu jūsu ceļojuma mērķis, pie mums jūs vienmēr saņemsiet auto teicamā tehniskajā stāvoklī par izdevīgu cenu. Mēs esam lepni, ka mūsu pakalpojumi ir pieejami ikvienam, kam ir izsniegta vadītāja apliecība bez vecuma vai stāža ierobežojumiem. Plašs papildus aprīkojuma klāsts un elastīgi auto atgriešanas nosacījumi ļaus jums veltīt vairāk laika jauniem piedzīvojumiem.
Billundas lidostas auto noma Vienīgā starptautiskā lidosta Dānijas dienvidu reģionā Billunda (Billund Airport (BLL)) atrodas nepilnu 2 kilometru attālumā no pilsētas centra. Tā ir otrā lielākā lidosta pēc Kopenhāgenas Kastrup lidostas. Katru gadu tā apkalpo vairāk nekā 3 miljonus pasažieru. Interesanti, ka lidostas celtniecību iniciēja LEGO rūpnīcas īpašnieks un tagad visi LEGO cienītāji tiecās uz Billundi, lai izbaudītu Legolandes un Lalandijas parku krāšņumu. Ja vēlēsieties turpināt savu ceļojumu pie automašīnas stūres, meklējiet Sixt auto nomas punktu pie centrālās ieejas un mēs piemeklēsim tieši jums piemērotāko auto.
Ar Sixt rent a car nomas auto uz Legolandi un Lalandia Katrā ģimenē ir gabaliņš no Billundas. Ja jūs vai jūsu bērni kādreiz esat spēlējuši ar LEGO konstruktoriem, tad šajā dāņu pilsētā jutīsieties kā mājās. Tieši šeit atrodas pirmā LEGO rūpnīca un pasaules slavens tematiskais atrakciju parks Legoland, kas vienlaikus ir galvenais pilsētas apskates objekts. Izmantojot Sixt auto īres pakalpojumus, jūs varēsiet ne tikai atgriezties bērnībā, bet arī aizbraukt līdz safari parkam, kas atrodas 35 km attālumā no Billundas un pārnesīs jūs uz Āfriku, kur varēsiet redzēt dažādus dzīvniekus savvaļā. Atvēliet laiku arī nesteidzīgām pastaigām pa pilsētas ieliņām, kur mājas šķiet, nāk no pasakas, jo visapkārt ir puķu dobes un dārzi, bet tālumā var sadzirdēt rūķu soļu atskaņas.
Show more
Labi zināt, nomājot Billund lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Billund lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Billund lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Billund lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Billund lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 1352 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Billund lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Billund lidosta?
Vai man, noformējot nomu Billund lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Billund lidosta

Rādīt vairāk