Auto noma Billund

 

Populārākais Billund

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Billund lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Billund

Sixt auto noma Bilundā, Dānijā

Sixt auto noma Bilundā, Dānijā

Billunda, vislabāk pazīstama ar to, ka te atrodas Legoland izklaides parks, kas ir populārs tūrisma galamērķis, īpaši ģimenēm ar bērniem. Iepazīstiet Billundu un tās apkārtni, dodoties ceļā ar drošu un kvalitatīvu nomas auto. Sixt auto nomas pakalpojumi Billundā ir ērti pieejami Billundas lidostā, kas ir otrā lielākā Dānijā, aiz Kopenhāgenas. Sixt auto noma Billundā ceļotājiem piedāvā dažādu modeļu vieglās automašīnas, apvidus automašīnas un 4X4 no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Ar nomas auto Jums būs iespēja ērti un savā tempā apceļot Billundu un tās apkārtni, doties uz iecienīto Legoland parku, tā iegūstot vairāk no sava ceļojuma. Sixt auto nomas pakalpojumi Billundā Sixt auto noma Billundā piedāvā augstas kvalitātes automašīnas plašā izvēlē, lai katrs ceļotājs varētu atrast sev vispiemērotāko nomas auto. Ģimenes ar bērniem priekšroku dos ietilpīgākām apvidus automašīnām, savukārt, ja ceļojat divatā, iespējams Jūs vēlēsieties izbaudīt garākus izbraucienus kompaktā un ekonomiskā vieglajā automašīnā. Lai kādas būtu Jūsu vēlmes vai plāni, Sixt plašajā nomas automašīnu klāstā Billundā Jūs atradīsiet auto, kas vislabāk atbilst Jūsu ceļojuma mērķim un budžetam. Lūdzu, pievērsiet uzmanību, ka mēs varam garantēt Jūsu izvēlētās automašīnas kategoriju, bet ne konkrētu nomas auto marku un modeli. Rezervējot Sixt nomas auto Billundā, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildu piedāvājumiem, tādiem kā bērnu autosēdeklīši, navigācija un papildu apdrošināšana. Izbaudiet skaistās Billundas apkārtnes ainavas, ceļojot ar nomas auto sev ērtā veidā. Ko apskatīt Billundā, ceļojot ar nomas auto Ierodoties Billundā, pilsētā, kur atrodas Lego rūpnīca, un kurā tiek saražoti 90 procenti no visas Lego kolekcijas, nomas auto būs ērtākais un komfortablākais pārvietošanās veids. Billunda pazīstama arī kā ģimenes atpūtas centrs, jo te atrodas iecienītā Legolande. Dodieties uz Legolandi, izklaides un atpūtas parku, kurā visi eksponāti ir izveidoti no Lego konstruktora detaļām. Galvenajā parka daļā, Minilandē, iespējams apskatīt daudzu pasaules arhitektūras pieminekļu miniatūras, veidotas no lego klucīšiem. Kad būsiet pavadījušie pietiekami daudz laika izklaides parkā, tad variet doties tālāk, uz ūdensparku vai tuvējo zoodārzu. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz Billundas centru un apskatīt brīnišķīgo Dānijas mazpilsētu ar 13. gadsimtā celto baznīcu, holandiešu vējdzirnavām un izstāžu centru. Izmantojiet brīvību, ko sniedz nomas auto, un apceļojiet Billundas apkārtni, priecājotie par Dānijas lauku ainavām. Auto īre Billundā ir ne tikai ērts un ekonomisks veids, lai apceļotu šo Dānijas reģionu, bet arī sniegs Jūsu ceļojumam tik nepieciešamo brīvību un elastību!
Show more

Labi zināt, nomājot Billund

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Billund?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Billund, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Billund.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Billund?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Billund. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 1408 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Billund

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Billund?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Billund?
Vai man, noformējot nomu Billund, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Billund

Rādīt vairāk