Auto noma Aarhus lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Aarhus lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Kolind, 8560, Danija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 00:00
Sestdiena
08:00 - 17:00
Svētdiena
08:00 - 00:00
Brīvdienas
08:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Aarhus lidosta

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Orhūsas lidostā, Dānijā

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Orhūsas lidostā, Dānijā

Atrodoties darba braucienā vai vienkārši izbaudot sen gaidītu atvaļinājumu, ar Sixt auto nomu Orhūsas lidostā (Aarhus Airport (AAR)) jūs sasniegsiet vairāk. Pārvietošanās ar automobili dod jums iespēju laicīgi tikt uz norunāto tikšanas vietu vai apmeklēt interesantākās vietas jums ērtākajā laikā un ritmā. Mūsu autoparkā jūs gaida dažādu marku un modeļu automašīnas teicamā tehniskajā stāvokli par draudzīgām cenām, kas palīdzēs ietaupīt uz sabiedriskā transporta vai takšu pakalpojumu izmaksām. Pateicoties diennakts pieejamam servisam, jūs varat brīvi plānot savu maršrutu. Sazinieties ar mums jau šodien un saņemiet informāciju par visiem papildus pakalpojumiem un aprīkojumu!
Auto īre Orhūsas lidostā Neliela starptautiskā Orhūsas lidosta (Aarhus Airport (AAR)) atrodas 36 kilometru attālumā uz ziemeļrietumiem no pilsētas centra, tāpēc iespēja saņemt nomas auto jau lidostā noteikti atvieglos braucienu un sniegs jums papildus komfortu un pārvietošanās brīvību. Jūs viegli atradīsiet Sixt pārstāvniecību ielidošanas terminālā, kur mūsu laipnie konsultanti dažu minūšu laikā palīdzēs jums nokārtot visas nepieciešamās formalitātes.
Redziet vairāk ar Sixt rent a car! Orhūsa ir galvenā Jitlandes pussalas pilsēta un vienlaikus otrā lielākā pilsēta Dānijā. Tā apvieno nesavienojamās īpašības – lielpilsētu kosmopolītiskumu un mazpilsētu romantisko šarmu. Ērtāk un ātrāk tikt līdz pilsētai varēsiet ar nomas auto no Sixt nomas punktā, kas atrodas tieši lidostā. Pilsēta jūs sagaidīs ar neskaitāmiem muzejiem, kur noteikti ir vērts apmeklēt Den gamle by jeb vecpilsētas muzeju, kas apvieno sevī 50 tipiskās dāņu mājas uzceltas starp 16. un 20. gadsimtu. Atpūsties un izbaudīt skaistās dabas ainavas varēsiet Botāniskajā dārzā, bet piedzīvojumu meklētājus gaidīs vietējais atrakciju parks Tivoli Friheden. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Aarhus lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Aarhus lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Aarhus lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Aarhus lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Aarhus lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,1
Pamatojoties uz 105 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Transportlīdzeklis
(4,3)
Sixt filiālē
(4,2)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Aarhus lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Aarhus lidosta?
Vai man, noformējot nomu Aarhus lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Aarhus lidosta

Rādīt vairāk