Auto noma Aarhus

 

Populārākais Aarhus

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Aarhus Centrs , sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Aarhus

Sixt auto noma Orhūsā, Dānijā

Sixt auto noma Orhūsā, Dānijā

Orhūsa, ostas pilsēta Dānijā, Jitlandes pussalas austrumu krastā, ir Dānijas otrā lielākā pilsēta. Kopā ar Sixt auto noma Orhūsā ir pavisam vienkārša! Ja ierodaties pilsētā ar lidmašīnu, visērtāk būs izīrēt auto Orhūsas lidostas auto nomas punktā. Izmantojiet mūsu ērto 24 h nomas auto atgriešanas pakalpojumu, ko piedāvā Sixt auto nomas punkts Orhūsas lidostā, un izbaudiet savu ceļojumu pilnībā. Rezervējiet nomas auto jau iepriekš internetā, un, ierodoties Orhūsā, auto būs sagatavots braucienam. Sixt rent a car auto noma Orhūsā piedāvā plašu nomas automašīnu klāstu, sākot no luksus automašīnām un sporta auto līdz pat kabrioletiem un 4X4, lai katrs ceļotājs atrastu sev piemērotāko nomas auto. Izvēlieties sev ērtāko Sixt auto nomas filiāles atrašanās vietu Orhūsā, un mūsu darbinieki palīdzēs Jums ātri un ērti tikt pie Jūsu izvēlētā nomas auto. Sixt auto nomas pakalpojumi Orhūsā Izīrējiet Sixt nomas auto Orhūsā un iepazīstiet šo pilsētu un Jitlandes pussalas reģionu sev piemērotā veidā. Vai Jums nepieciešama vieglā automašīna, apvidus auto, sporta automašīna, kabriolets vai 4X4, Sixt auto noma Orhūsā Jums to var piedāvāt. Rezervējiet nomas auto jau iepriekš un iekļaujiet auto īres līgumā arī Jums nepieciešamos papildu pakalpojumus, kā, piemēram, GPS navigāciju, bērnu autosēdeklīšus vai papildu auto apdrošināšanu. Ja plānojat doties garākā ceļojumā, Sixt auto noma Orhūsā piedāvā arī tādas izvēles iespējas, kā neierobežots nobraukums un papildu auto vadītāji. Ja esat Dānijā pirmo reizi un nepazīstat apkārtni, iespējams Jūs vēlēsieties GPS navigāciju, lai justos drošāk. Ja ceļojiet kopā ar bērniem, Jums būs nepieciešami bērnu autosēdeklīši. Autovadītājiem, kuri vēl nav sasnieguši 25 gadu vecumu, mēs piedāvājam īpašus auto nomas pakalpojumus. Izvēlieties sev parocīgāko Sixt auto nomas filiāles atrašanās vietu Orhūsā un noskaidrojiet, kādi auto īres pakalpojumi tur tiek piedāvāti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Ko apskatīt Orhūsā, ceļojot ar nomas auto Ar nomas auto Orhūsā Jūs pagūsiet redzēt daudz interesantu apskates vietu un objektu. Apskatiet Orhūsas vecpilsētu, kas ir kā savdabīgs brīvdabas muzejs, jo te var redzēt vēsturiskas ēkas, kas atvestas vienuviet no visas Dānijas. Aplūkojiet Orhūsas katedrāli, kas ir ne tikai augstākā, bet arī garākā baznīca Dānijā. Apskatiet Orhūsas universitātes galveno ēku, kas celta 20. gadsimta sākumā un zīmīga ar savu funkcionālisma arhitektūru. Noteikti apmeklējiet slaveno Orhūsas mākslas muzeju AroS, kas ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem Skandināvijā. Te iespējams iepazīt dāņu mākslu, sākot no 18. gadsimta. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz Tivoli izklaides un atpūtas parku vai nesteidzīgā braucienā baudīt Orhūsas apkārtnes ainavas.
Show more

Labi zināt, nomājot Aarhus

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Aarhus?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Aarhus, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Aarhus.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Aarhus?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Aarhus. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 341 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,4)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Aarhus

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Aarhus?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Aarhus?
Vai man, noformējot nomu Aarhus, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Aarhus

Rādīt vairāk