Auto noma Aalborg Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Aalborg Lidosta punktu

Adrese

Ny Lufthavnsvej 100, Nørresundby, 9400, Danija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:45 - 22:30
Sestdiena
09:30 - 16:00
Svētdiena
09:30 - 23:00
Brīvdienas
09:30 - 16:00

Mūsu pakalpojumi Aalborg Lidosta

Sveicam jūs Olburgas lidostas Sixt rent a car nomas punktā, Dānijā

Sveicam jūs Olburgas lidostas Sixt rent a car nomas punktā, Dānijā

Meklējat uzticamu partneri darba brauciena vai atpūtas ceļojuma laikā? Tad jūs esat pareizajā vietā! Olbrugas lidostas (Aalburg Airport (AAL)) Sixt nomas auto parks ietver sevī dažādu marku un modeļu automobiļus teicamā tehniskā stāvoklī, kas nodrošinās jums pārvietošanas brīvību ar komfortu un stilu. Neierobežots nobraukums, izdevīgas cenas, plašs papildus pakalpojumu klāsts un diennakts nodošanas serviss ļaus jums neuztraukties par iespējamiem izmaiņām ceļojuma laikā. Saņemt nomas auto lidostā vēl nekad nav bijis tik vienkārši - jūs varat to pieteikt klātienē un Sixt mājaslapā vai arī mobilā aplikācijā un, ierodoties lidostā, jums atliks tikai saņemt automašīna atslēgas. Mēs priecājamies piedāvāt jums elastīgus auto īres līguma nosacījumus, kurus jūs varat papildināt ar jums nepieciešamo ekstra aprīkojumu vai nestandarta apdrošināšanas noteikumiem.
Nomas auto Olburgas lidostā Olburgas lidosta (Aalburg Airport (AAL)) atrodas nepilnus 7 kilometrus uz ziemeļrietumiem no pilsētas centra. To izmanto gan militārās, gan pasažieru aviācijas vajadzībām. Ja būsiet rezervējuši auto Sixt mājaslapā, tad vienkārši atrodiet Sixt auto nomas punktu lidostas ielidošanas terminālā, kur mūsu laipni konsultanti palīdzēs ātri un viegli noformēt visas formalitātes, lai jūs nekavējoties varētu doties ceļā ar nomas automašīnu.
Ar Sixt rent a car apkārt Olburgai Olburgai piemīt īpašā mājīguma un valdzinājuma atmosfēra, kuru vislabāk varēsiet izbaudīt pārvietojoties ar kādu no Sixt nomātiem auto, ko tik ērti varēsiet saņemt jau lidostā. Ceļojot apkārt Dānijai, nav iespējams neiebraukt šajā aizraujošā pilsētā. Sāciet ar pilsētas torņa apmeklējumu, kur no 105 metru augstuma varēsiet izbaudīt panorāmas skatu. Ja ceļojat ar bērniem, viņiem noteikti patiks ideja apmeklēt vietējo zoodārzu, kur uz dažām stundām varēsiet pārcelties no ziemeļiem uz āfrikas savannu ar tās eksotiskiem dzīvniekiem. Bet, ja vēlāties iepazīt īsto Olburgu, dodaties uz Jomfru Ane Gade, kur šaurās ieliņas ir pārpildītas ar omulīgiem restorāniem, bāriem, kafejnīcām, diskotēkām un ir pilsētnieku iecienītākā atpūtas vieta. Ceļojojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Aalborg Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Aalborg Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Aalborg Lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Aalborg Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Aalborg Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 397 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Aalborg Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Aalborg Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Aalborg Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Aalborg Lidosta

Rādīt vairāk