Auto noma Orlando Lidosta

 

Populārākais Orlando Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Orlando Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Orlando Lidosta punktu

Adrese

1 Airport Blvd A Rental Car Center, Orlando, 32827-4399, Amerikas Savienotas Valstis
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Orlando Lidosta

Sveicam jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Orlando lidostā, ASV

Sveicam jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Orlando lidostā, ASV

Ar Sixt nomas auto jūs varēsiet ceļot ar stilu un komfortu. Jau gandrīz 100 gadu garumā mēs priecājamies sniegt saviem klientiem augstākās klases servisu par izdevīgām cenām. Piesakot nomas auto saņemšanu Orlando lidostā (Orlando International Airport (MCO)), ir svarīgi atcerēties, kā pakalpojums ir pieejams ikvienam vadītājam ne jaunākam par 21gadu un ar 1 gada minimālo vadīšanas stāžu. Mūsu autoparks tiek nepārtraukti paplašināts, tāpēc rezervācijas brīdī jums tiek garantēta noteiktās klases auto pieejamība, bet ne konkrēta marka vai modelis. Papildus ērtībai jums ir pieejama GPS navigācijas sistēma, bērnu paliktnīši vai sēdekļi, kā arī iespēja pieteikt otrā vadītāja braukšanas atļauju.
Par auto īri Orlando lidostā Starptautiskā Orlando lidosta (Orlando International Airport (MCO)) ir viena no ASV galvenajām komerciālām lidostām valstī un noslogotākā lidostā Floridas štatā. Tā atrodas vien 10 kilometru attālumā no pilsētas centra un katru gadu to izmanto vairāk nekā 35 miljonu pasažieru. Kā jebkurā citā ASV štatā, jums būs ērtāk pārvietoties ar automobili, ko jūs varat pieteikt saņemšanai Sixt auto nomas birojā Orlando lidostā jau pirms ceļojuma. Sekojiet līdz norādēm par mūsu atrašanas vietu Sixt mājaslapa.
Iepazīstiet Orlando ar Sixt rent a car Orlando atrodas tieši Floridas štata vidū. Tā ir spilgto krāsu pilsētu, kuru neskaitāmu ar kino saistīto atrakciju dēļ, mēdz saukt par Austrumu Holivudu. Orlando ir Disneja fanu, adrenalīna meklētāju un atrakciju parku cienītāju pilsēta. Kā jebkur citur ASV, pārvietošanās pilsētā nav iedomāja bez auto, jo attālumi ir iespaidīgi. Lielākā daļa mūsu klientu izmanto auto nomas pakalpojumus pa tiešo Orlando lidostā, lai nekavējoties sākt baudīt ceļošanas komfortu un prieku. Starp galvenajiem apskates objektiem izceļas Epcot Center, kas iemieso sevī nākotnes pasaules valdības prototipu, un, protams Disneyland un Universal kinostudijas atrakciju parki. Lielākais okeanārijs Sea World pārsteigs ar jūras iemītnieku daudzveidību un ļaus izbaudīt peldi ar delfīniem.
Show more

Labi zināt, nomājot Orlando Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Orlando Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Orlando Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Orlando Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Orlando Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,2
Pamatojoties uz 13920 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)
Ceļš uz Sixt
(4,4)
Sixt filiālē
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class
Volvo S90
Volvo S90
BMW 2 Series
BMW 2 Series
Range Rover
Range Rover
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
BMW 3 Series
BMW 3 Series
BMW X1
BMW X1

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Orlando Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Orlando Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Orlando Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Orlando Lidosta

Rādīt vairāk