Auto noma Orlando

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Orlando

Auto noma Orlando, Amerikas Savienotajās Valstīs

Auto noma Orlando, Amerikas Savienotajās Valstīs

Orlando ir viena no lielākajām metropolēm Amerikas Savienoto Valstu dienvidos. Auto noma ir svarīga, lai pilnībā izbaudītu, to, ko šī Floridas pilsēta un tās apkārtne var piedāvāt. Kopā ar Sixt auto nomu Orlando ir arī ātra, ērta un izdevīga. Sixt rent a car auto noma Orlando piedāvā plašu nomas automašīnu klāstu, sākot no luksus automašīnām līdz ekonomiskām vieglajām automašīnām, lai katrs ceļotājs varētu atrast savam ceļojuma mērķim un budžetam vispiemērotāko nomas auto. Sixt auto noma Orlando piedāvā dažādu modeļu vieglās automašīnas, apvidus automašīnas, kabrioletus, sporta automašīnas un 4X4 no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Sixt auto nomas pakalpojumi Orlando ir ērti pieejami vairākās auto nomas filiālēs, tajā skaitā Orlando Starptautiskajā lidostā. Izvēlieties sev izdevīgāko auto nomas atrašanās vietu, un mūsu darbinieki parūpēsies, lai Jūs bez kavēšanās varētu turpināt ceļojumu. Izbaudiet Orlando, ceļojot ar nomas auto ērti un komfortabli! Sixt auto nomas pakalpojumi Orlando Rezervējiet nomas auto Orlando jau iepriekš un iekļaujiet auto īres līgumā Jums nepieciešamos papildu pakalpojumus, kā, piemēram, navigāciju, bērnu autosēdeklīšus vai papildu auto apdrošināšanu, lai Jūsu ceļojums būtu vēl ērtāks un drošāks. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Izvēlieties sev ērtāko auto nomas atrašanās vietu, uzziniet vairāk par piedāvājumiem tajā un pārliecinieties, ka kopā ar Sixt auto nomu Orlando ir ērta un pārsteidzoša. Apskates vietas Orlando Orlando, bieži saukta par izklaides parku galvaspilsētu, ir arī viena no visvairāk apmeklētākajām pilsētām pasaulē. Ar nomas auto Jūs variet doties uz Disney, Universal un Sea World izklaides parkiem, lai baudītu un piedzīvotu parku piedāvātās aktivitātes. Ceļojot ar nomas auto, Jūs varat apmeklēt ne tikai izklaides parkus, bet arī noķert sauli kādā no brīnišķīgajām Floridas pludmalēm, ne velti Floridu dēvē par saulaino štatu (Sunshine State). Uz rietumiem un dienvidiem no Orlando stiepjas vairāk kā 300 kilometrus gara piekraste ar izcilām pludmalēm. Arī Orlando pilsētas centrā ir daudz ko redzēt. Dodieties izbaucienā ar auto, aplūkojot pilsētas dažādos rajonus. Iegriezieties Orlando Mākslas muzejā, lai aplūkotu mākslas darbus, sākot no āfrikāņu tekstilmākslas un keramikas līdz pat mūsdienu mākslinieku skulptūrām. Muzejā apskatāma arī viena no valstī labākajām un pazīstamākamajām amerikas pamatiedzīvotāju mākslas izstādēm. Kad būsiet izbaudījuši kādu no Orlando piedāvātajiem tēmu parkiem, iepazinuši Orlando pilsētas centru ar interesantajiem apskates objektiem un atpūtušies kādā no netālajām pludmalē, Jūs varat izmantot izcilās iepirkšanās un naktsdzīves iespējas, ko sniedz Orlando. Auto noma Orlando nozīmē iespēju elastīgi izvēlēties ceļojuma galamērķus un sasniegt tos ar ērtībām.
Show more
Labi zināt, nomājot Orlando
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Orlando?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Orlando, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Orlando.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Orlando?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Orlando. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,3
Pamatojoties uz 13302 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)
Sixt filiālē
(4,5)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Orlando

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Orlando?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Orlando?
Vai man, noformējot nomu Orlando, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?