Auto noma Fort Lauderdale lidosta

 

Populārākais Fort Lauderdale lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Fort Lauderdale lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Fort Lauderdale lidosta punktu

Adrese

600 Terminal Dr FLL Car Rental Center, Fort Lauderdale, 33315-3618, Amerikas Savienotas Valstis
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Fort Lauderdale lidosta

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Fortloderdeilas lidostā, ASV

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Fortloderdeilas lidostā, ASV

Ja dodaties uz ASV, tad ielidojot Fortloderdeilas lidostā (Fort Lauderdale Airport (FLL)), jūs ērti un ātri varat iznomāt auto no Sixt nomas biroja. Piedāvājumā ir gan ekonomiskās klases auto ar minimālu degvielas patēriņu, gan apvidus auto ar pilnpiedziņu. Lielākai ceļotāju grupai piedāvāsim komfortablu mikroautobusu. Sixt autoparks nepārtraukti tiek atjaunots un papildināts, tāpēc pievēršam jūsu uzmanību, ka rezervācijas apstiprinājums garantē jums tikai noteiktās klases automobiļa pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli. Nomas auto no Sixt rent a car filiāles Fortloderdeilas lidostā radīs ērtības, ko varēsiet novērtēt, ceļojot apkārt Floridas štatam.
Nomas auto iespējas Forloderdeilas lidostā Fortloderdeilas jeb starptautiskā Holivudas lidosta (Fort Lauderdale Airport (FLL)) atrodas Holivudas pilsētas robežās un 34 km attālumā uz ziemeļiem no Maiami. Šī lidosta ir sastopama 50 pasaules lielāko un straujāk attīstošo lidostu sarakstā, kas gada laika apkalpo vairāk nekā 20 miljonus pasažieru. Sixt auto nomas filiāle ir viegli sasniedzama ar speciālu autobusu, kas nogādās jūs no lidostas līdz mūsu birojam. Mūsu konsultanti palīdzēs jums izvēlēties piemērotāku auto un nokārtot visas formalitātes, lai jūs varētu turpināt savu ceļu ar komfortu un stilu.
Ar Sixt rent a car apkārt Amerikas Venēcijai! Fortloderdeila ir viena no ASV pilsētām, kas atrodas tieši Atlantijas okeāna krastā. Neskatoties uz to, ka tuvumā atrodas visu pludmales atpūtas cienītāju centrs – Maiami, Fortloderdeilā arī ir ko redzēt. Izmantojiet lidostā pieejamos Sixt auto īres pakalpojumus un dodaties uz Las Olas krastmalu, ko raksturo kā atpūtas un jautrības paradīzes stūrīti. Tā ir ideālā vieta romantiskām vakariņām uz jahtas klāja vai vienā no neskaitāmiem piekrastes restorāniem. Meklējat eksotiku? Tad dodaties uz tauriņu fermu vai flamingo dārziem, kas pārsteigs jūs ar savu krāšņumu un daudzveidību. Ja tomēr pilsēta liksies pārāk maza, nepilnas pusstundas brauciena attālumā jūs gaidīs pasaules slavenākās Maiami pludmales un īstā Holivuda dzīve! Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Fort Lauderdale lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Fort Lauderdale lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Fort Lauderdale lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Fort Lauderdale lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Fort Lauderdale lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 7534 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW X1
BMW X1
BMW X3
BMW X3
BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
Mercedes-AMG SL Roadster
Mercedes-AMG SL Roadster
Volvo S90
Volvo S90
Range Rover
Range Rover
BMW 3 Series
BMW 3 Series
BMW 2 Series
BMW 2 Series
BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Fort Lauderdale lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Fort Lauderdale lidosta?
Vai man, noformējot nomu Fort Lauderdale lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?