Auto noma Fort Lauderdale

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Fort Lauderdale

Sixt auto noma Dalasā, Amerikas Savienotajās Valstīs

Sixt auto noma Dalasā, Amerikas Savienotajās Valstīs

Dalasa, ceturtā lielākā Amerikas Savienoto Valstu metropole un nozīmīgs ekonomikas centrs, ceļotājiem piedāvā tik daudz aizraujoša. Izvēlieties sev piemērotāko nomas auto no Sixt rent a car nomas automašīnu klāsta un iepazīstiet šo daudzveidīgo un multikulturālo pilsētu un tās apkārtni, ceļojot ar ērtībām. Sixt auto noma Dalasā piedāvā plašu nomas automašīnu izvēli, tai skaitā ekonomiskas vieglās automašīnas, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4X4, lai nodrošinātu tieši Jūsu ceļojuma galamērķim vispiemērotāko nomas auto. Ceļotāju ērtībām Dalasā atrodas divas Sixt auto nomas filiāles, Dalasas lidostā un Dalasas pilsētas centrā. Izvēlieties sev ērtāko auto nomas atrašanās vietu Dalasā un pārliecinieties, ka kopā ar Sixt auto noma ir pavisam vienkārša. Sixt auto nomas pakalpojumi Dalasā Izīrējiet Sixt nomas auto Dalasā un dodieties iepazīt pilsētu un tās apkārtni. Rezervējiet savu nomas auto Dalasā jau iepriekš un izmantojiet mūsu piedāvātās papildus izvēles iespējas, tādas kā navigācija, lai brīvi un bez raizēm pārvietotos pa apkārtni. Ja ceļojat kopā ar bērniem, Jums būs nepieciešami bērnu autosēdeklīši drošībai. Ja plānojat doties garākā braucienā, tad Jums noderēs tāda papildu izvēle, kā neierobežots nobraukums. Izvēlieties sev izdevīgāko Sixt rent a car auto nomas punkta atrašanās vietu Dalasā un uzziniet vairāk par tajā pieejamajiem piedāvājumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu nomas auto marku un modeli. Ko apskatīt Dalasā, ceļojot ar nomas auto Ar nomas auto Jūs varēsiet iepazīt Dalasu ērti un bez steigas. Ja Jūs interesē māksla, tad dodieties uz Dalasas Mākslas muzeju vai Našeru Skulptūru centru. Našeru skulptūru centrā iespējams apskatīt vienu no pasaules labākajām mūsdienu skulptūru kolekcijām. Iegriezieties Dalasas Arborētumā un Botāniskajā dārzā, kas ir viena no pilsētas viesu visvairāk iecienītākajām apskates vietām. Ja ceļojiet kopā ar bērniem, šī būs īsti piemērota vieta arī viņiem. Ar Sixt rent a car nomas auto Jūs varat ne tikai apskatīt Dalasu, bet arī ērti sasniegt interesantas apskates vietas ārpus pilsētas. Dalasas apkārtnē ir vairākas vietas, kas pazīstamas ar skaisto dabu, un mazpilsētas, kas apbur ceļotājus ar savu šarmu. Ar nomas auto dodieties no Dalasas uz Hailandes Vilidžu (Highland Village), kas ceļotājiem piedāvā gan pastaigu takas, gan ezerus, kuros var baudīt laivu braucienus, atpūšoties no pilsētas kņadas un steigas. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz Kamerona parku (Cameron Park), lai baudītu dažādas aktivitātes un apskatītu zoo. Ceļojot ar nomas auto Jūs Dalasā un tās apkārtnē paspēsiet apskatīt un izdarīt vairāk!
Show more
Labi zināt, nomājot Fort Lauderdale
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Fort Lauderdale?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Fort Lauderdale, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Fort Lauderdale.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Fort Lauderdale?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Fort Lauderdale. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 8187 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)
Ceļš uz Sixt
(4,5)
Sixt filiālē
(4,5)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Fort Lauderdale

Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Fort Lauderdale?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Fort Lauderdale?
Vai man, noformējot nomu Fort Lauderdale, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?