Auto noma
Atlanta
Kļūda
Amerikas Savienotas Valstis // Atlanta
Mainīt datus

Auto noma Atlanta:Sixt auto nomas rezervācija tiešsaistē

Atlanta, Džordžijas štata lielākā pilsēta, ir viena no Amerikas Savienoto Valstu dienvidu galvenajām metropolēm. Iepazīstiet Atlantu un tās apkārtni, dodoties ceļā ar drošu un kvalitatīvu nomas auto. Sixt auto nomas pakalpojumi Atlantā ir ērti pieejami gan Atlantas lidostā, gan Atlantas pilsētā.

 
 • Atlanta Hartsfield Lidosta
  2200 Rental Car Center Parkway
  30337 College Park

  Pi. - Sv.07:00 - 22:00
  Brīvdienās07:00 - 22:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Atlanta Buckhead
  3275 Peachtree Rd NE,Suite 240
  30305-2426 Atlanta

  Pi. - Pi.08:00 - 18:00
  Se. - Sv.09:00 - 17:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00
  Rezervēt šajā nomas punktā

 • Atlanta Hartsfield Lidosta

  Sixt Auto noma
  2200 Rental Car Center Parkway
  30337 College Park

  Pi. - Sv.07:00 - 22:00
  Brīvdienās07:00 - 22:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

 • Atlanta Buckhead

  Sixt Auto noma
  3275 Peachtree Rd NE,Suite 240
  30305-2426 Atlanta

  Pi. - Pi.08:00 - 18:00
  Se. - Sv.09:00 - 17:00
  Brīvdienās09:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, Sporta automašīnas un kabrioleti, 4X4

Sixt auto noma Atlantā, Amerikas Savienotajās Valstīs

Sixt rent a car auto noma Atlantā piedāvā dažādu modeļu vieglās automašīnas, apvidus automašīnas, kabrioletus, sporta automašīnas un 4X4 no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām, lai ikviens varētu atrast savām vajadzībām piemērotāko nomas auto. Neatkarīgi no tā, vai esat Atlantā biznesa braucienā vai atpūtas ceļojumā, izvēlieties sev piemērotāko Sixt nomas auto un turpiniet ceļu ar ērtībām. Izvēlieties sev ērtāko Sixt auto nomas atrašanās vietu Atlantā, un mūsu darbinieki parūpēsies, lai Jūs varētu turpināt ceļu bez aizķeršanās.

Sixt auto nomas pakalpojumi Atlantā

Ar Sixt nomas auto Jūs paspēsiet Atlantā gan apskatīt, gan izdarīt daudz vairāk. Sixt auto noma Atlantā piedāvā labas kvalitātes automašīnas no labākajiem auto ražotājiem plašā izvēlē un par izdevīgām cenām. Darījumu cilvēki bieži vien izvēlas vieglās automašīnas vai luksus auto, savukārt tie, kuri ierodas Atlantā brīvdienās, vēlas baudīt garākus izbraucienus ar kabrioletiem vai sporta automašīnām. Ģimenes ar bērniem priekšroku dot ietilpīgākajām apvidus automašīnām. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka mēs varam garantēt Jūsu izvēlētās automašīnas kategoriju, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Rezervējot Sixt nomas auto Atlantā, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildu piedāvājumiem, tādiem kā bērnu autosēdeklīši, navigācija un papildu apdrošināšana. Izvēlieties vienu no Sixt auto nomas punktiem Atlantā un noskaidrojiet, kādi auto īres pakalpojumi tur tiek piedāvāti.

Ko apskatīt Atlantā, ceļojot ar nomas auto

Ar nomas auto Jūs varat ceļot ērti un elastīgi. Aizbrauciet uz Akmens Kalna parku (Stone Mountain), kur iespējams pavadīt pat veselu dienu. Parka apmeklētājiem tiek piedāvātas daudz un dažādas aktivitātes, sākot ar laivu braucieniem pa upi un beidzot ar pastaigām brīnišķīgajā dabas ainavā. Akmens Kalna parks atrodas apmēram pusstundas brauciena attālumā no jebkuras Sixt auto nomas filiāles Atlantā. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz Džordžijas Akvāriju, kas ir viens no lielākajiem pasaules akvārijiem. Ja ceļojiet kopā ar bērniem, tad noteikti uzziniet vairāk par izzinošām un izkalidējošām aktivitātēm Džordžijas akvārijā, kā, piemēram, jūras lauvu izrādēm un dažādām interaktīvajām ekspozīcijām, kas būs interesantas un piemērotas visiem vecumiem. Auto īre Atlantā ir ne tikai ērts un ekonomisks veids, lai apceļotu šo Amerikas Savienoto Valstu reģionu, bet sniegs Jums arī tik nepieciešamo neatkarību pārvietošanās brīvību ceļojuma laikā!

 
 

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss