Auto noma Atlanta Hartsfield Lidosta

 

Populārākais Atlanta Hartsfield Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Atlanta Hartsfield Lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Atlanta Hartsfield Lidosta punktu

Adrese

2200 Rental Car Center Parkway Rental Car Center, College Park, 30337, Amerikas Savienotas Valstis
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 00:00
Brīvdienas
06:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Atlanta Hartsfield Lidosta

Sixt auto noma Hartsfield lidostā, Atlantā

Sixt auto noma Hartsfield lidostā, Atlantā

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas filiālē Hartsfield Starptautiskajā lidostā.Sixt auto nomā Atlantas Hartsfield lidostā (Atlanta Hartsfield International Airport (ATL)) katru braukšanas entuziastu gaida lieliski piedāvājumi par izdevīgu cenu. Jūs noteikti izbaudīsiet ceļojumu ar automašīnu, izmantojot Sixt auto nomu Atlantas Hartsfield Starptautiskajā lidostā, kur jums ir iespēja iznomāt dažādu marku un modeļu jaunākos auto. Vai vēlaties kabrioletu, 4X4, apvidus automašīnu, sporta vai ekonomisku auto, Sixt auto noma Atlantas Hartsfield Starptautiskajā lidostā jums to var piedāvāt. Rezervējiet nomas auto Atlantas Hartsfield lidostā un papildiniet auto īres līgumu ar jums nepieciešamajiem papildu pakalpojumiem, kā, piemēram, neierobežotu nobraukumu, GPS navigāciju vai auto nomas apdrošināšanu. Lidojot uz Atlantas Hartsfield Starptautisko lidostu, jūsu auto nomas prasības tiks izpildītas, ja izmantosiet Sixt nomas auto.
Par Hartsfield Starptautisko lidostu   Atlantas Hartsfield Starptautiskā lidosta (Atlanta Hartsfield International Airport (ATL)) , lokāli zināma kā Atlantas lidosta, Hartsfield vai Hartsfield– Jackson, atrodas 11 km uz Dienvidiem no Džordžijas štata galvaspilsētas Atlantas centrālā biznesa rajona. Tā ir pasaules noslogotākā lidosta ar vairāk kā 95 miljoniem pasažieru gadā. Sixt auto īre Atlantas Hartsfield-Jackson Starptautiskajā lidostā atrodas auto nomas centrā. To ir viegli pamanīt, pateicoties spilgti oranžajai krāsai.
Lietas, ko redzēt Atlantā, Džordžijā Ierodoties Atlantā, jūs varat izmantot Sixt nomas auto, lai aplūkotu pilsētu un apskatītu visu, ko tā piedāvā. Jūs varat doties uz pilsētas centru, kur atrodas Simtgades atceres parks (Centennial Park), kas vasarā slavens ar savām strūklakām vai aplūkot augu skulptūras pilsētas Botāniskajā dārzā. Apskatiet Akmens kalnu (Stone mountain) - iespaidīgu granīta klinti, kas atrodas uz Austrumiem no pilsētas un glabā daudz stāstus par vēsturi. Iegriezieties Martina Lutera Kinga centrā, kas dibināts 1968. gadā un piedāvā ekskursijas, filmas, izstādes un vēl daudz ko citu. Izmantojot Sixt nomas auto, jūs varēsiet apskatīt pilsētu savā tempā un redzēt un piedzīvot vairāk esot Atlantā, Džordžijas šatatā, ASV. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Atlanta Hartsfield Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Atlanta Hartsfield Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Atlanta Hartsfield Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Atlanta Hartsfield Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Atlanta Hartsfield Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Latest premium additions to the fleet

BMW X3
BMW X3
Volvo S90
Volvo S90
BMW 2 Series
BMW 2 Series
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe
BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible
Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
Range Rover
Range Rover
Mercedes-AMG SL Roadster
Mercedes-AMG SL Roadster
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Atlanta Hartsfield Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Atlanta Hartsfield Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Atlanta Hartsfield Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Atlanta Hartsfield Lidosta

Rādīt vairāk