Auto noma Linköping lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Linköping lidosta punktu

Adrese

Linköping Flygplats, Linköping, 582 78, Zviedrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena
04:30 - 18:30
Otrdiena
04:30 - 18:30 22:45 - 00:00
Trešdiena
04:30 - 18:30
Ceturdiena - Piektdiena
04:30 - 18:30 22:45 - 00:00
Sestdiena
04:30 - 12:30 17:00 - 18:15
Svētdiena
04:30 - 07:00 15:15 - 18:30 22:45 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Linköping lidosta

Sixt auto noma Linköping lidostā (Linköping Airport - LPI), Zviedrijā

Sixt auto noma Linköping lidostā (Linköping Airport - LPI), Zviedrijā

Esiet sveicināti Sixt Rent a Car auto īres punktā Linšēpingas (Linköping) lidostā Sixt auto nomas pakalpojumi Linšēpingas lidostā piedāvā plašu automobiļu klāstu. Jums ir iespēja izvēlēties starp kompaktklases auto, sporta auto, kabrioletiem, 4x4 vai pasažieru mikroautobusiem to, kas atbilst Jūsu vajadzībām un iespējām. Jūs varat ērti rezervēt savu nomas auto internetā un auto rezervācijā iekļaut tādas papildus iespējas, kā bērnu autosēdeklīti, GPS vai papildus autovadītājus. Lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt Rent a Car auto noma Linšēpingas lidostā garantē Jūsu rezervētās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.
Daži fakti par Linšēpingas lidostu   Linšēpingas lidosta (LPI) atrodas apmēram 2 km no Linšēpingas pilsētas centra. Linšēpinga, kas tiek saukta arī par Zviedrijas aviācijas galvaspilsētu, pirmo aviācijas lidlauku izveidoja 1930. gados. Sākotnēji šis lidlauks tika izmantots, lai testētu un pārbaudītu SAAB ražotās lidmašīnas. 1979. gadā no Linšēpingas lidostas pirmo reizi sāka pacelties arī pasažieru lidmašīnas. Izmantojot Sixt auto nomu, Linšēpingas lidostā (LPI) Jūs varat ērti saņemt sava nomas auto atslēgas, lai dotos ceļojumā pa tuvāko un tālāko apkārtni.
Apskatiet pilsētu, izmantojot Sixt īres auto Linšēpinga, kopā ar Noršēpingu (Norrköping), ir izteikts metropoles reģions, kas piedāvā plašas iepirkšanās un izklaides iepējas. Ar Sixt īres auto Jūs varat doties uz Tornby rajonu, kur atrodas viens no Zviedrijas lielākajiem iepirkšanās centriem. Tajā Jūs atradīsiet tādus veikalus kā IKEA, MediaMarkt un Bauhaus. Apmeklējot Göta kanālu un Linšēpingas katedrāli, izmantojot auto īri, tas ir pavisam ērti un vienkārši. Ja Jums interesē sports, Jūs varat doties uz Linšēpingas Hokeja cluba mājvietu – Cloetta Centru. Arēnā notiek arī dažādi koncerti, zviedru Eirovīzijas atlases koncertu ieskaitot. Lai ko Jūs izvēlētos darīt un apskatīt Linšēpingā, Zviedrijā, Sixt auto nomas piedāvājumā Linšēpingas lidostā, Jūs atradīsiet ceļojumam piemērotāko auto par atbilstošāko cenu.
Show more
Labi zināt, nomājot Linköping lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Linköping lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Linköping lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Linköping lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Linköping lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,9
Pamatojoties uz 35 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Linköping lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Linköping lidosta?
Vai man, noformējot nomu Linköping lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?