Auto noma Geteburgas lidosta Landvetter

 

Populārākais Geteburgas lidosta Landvetter

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Geteburgas lidosta Landvetter, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Geteburgas lidosta Landvetter punktu

Adrese

Landvetter Flygplats, Landvetter, 438 80, Zviedrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 23:30
Sestdiena
09:00 - 16:00
Svētdiena
12:00 - 21:00
Brīvdienas
09:00 - 18:00

Mūsu pakalpojumi Geteburgas lidosta Landvetter

Gēteborgas lidostas Sixt rent a car auto noma, Zviedrijā

Gēteborgas lidostas Sixt rent a car auto noma, Zviedrijā

Kompakti un ekonomiski auto, biznesa auto un sportiskie kabrioleti, neierobežots nobraukums, diennakts nodošanas serviss, izdevīgas cenas un plašs papildu pakalpojumu klāsts ir tas, kas atšķir mūsu auto nomu Gēteborgas lidostā (Göteborg Airport Landvetter (GOT)). Saņemt nomas auto lidostā vēl nekad nav bijis tik vienkārši – jūs to varat pieteikt klātienē vai arī Sixt mājaslapā vai mobilajā aplikācijā, kas ļaus jums savlaicīgi saplānot ceļojuma budžetu un, ierodoties lidostā, jums atliks tikai saņemt automašīnas atslēgas. Mēs priecājamies piedāvāt Jums elastīgus auto īres līguma nosacījumus, kurus jūs varat papildināt ar jums nepieciešamo ekstra aprīkojumu vai nestandarta apdrošināšanas noteikumiem. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu izdevīgāko piedāvājumu jūsu braucienam piemērotākajam transportlīdzeklim.
Par Gēteborgas  lidostu Gēteborgas Landvetera lidosta (Göteborg Airport Landvetter (GOT)) ir otrā lielāka Zviedrijas lidosta, kas atrodas 20 km attālumā no pilsētas centra un spēj apkalpot gandrīz 5 miljonus pasažieru vietējos un starptautiskos pārlidojumos. Šeit ir atrodama arī mūsu auto nomas filiāle, kas ir izvietota ēkā pretīm ielidošanas terminālam. Sixt konsultanti palīdzēs jums ātri un viegli nokārtot visas formalitātes, lai jūs nekavējoties varētu doties ceļā ar nomas automašīnu.
Apkārt Gēteborgai ar Sixt rent a car Gēteborga ir otrā lielākā pilsētā Zviedrijā, populārs kultūras un sporta centrs valstī. Šeit atrodas arī lielākais skandināvu atrakciju parks Liseberg, līdz kuram jūs ļoti viegli nokļūsiet, ja lidostā iznomāsiet auto. Ja dodat priekšroku klasiskiem apskates objektiem, tad noteikti iekļaujiet savā ceļojuma sarakstā braucienu uz Elvsborgas cietoksni vai Gunnebo pili, kur saulainajā laikā būs patīkami sarīkot nelielu pikniku. Iepazīstot pilsētu, jūs noteikti pamanīsiet, ka tā ne par velti ir ieguvusi zaļās pilsētas titulu, un, ja iegriezīsieties populārakājā Slottskogen parkā, varēsiet izbaudīt pasakainu panorāmas skatu uz pilsētu no vienas no trim virstonēm. Bet dažu minūšu braucienā no pilsētas atradīsiet labas pludmales ar teicamām peldvietām. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Geteburgas lidosta Landvetter

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Geteburgas lidosta Landvetter?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Geteburgas lidosta Landvetter, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Geteburgas lidosta Landvetter.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Geteburgas lidosta Landvetter?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 961 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW 8 Series
BMW 8 Series
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Geteburgas lidosta Landvetter

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Geteburgas lidosta Landvetter?
Vai man, noformējot nomu Geteburgas lidosta Landvetter, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Geteburgas lidosta Landvetter

Rādīt vairāk