Auto noma Karlstad Lidosta

 

Norādes uz Karlstad Lidosta punktu

Adrese

Karlstad Flygplats, Karlstad, 665 21, Zviedrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena
07:15 - 15:45
Otrdiena - Piektdiena
08:15 - 16:45

Mūsu pakalpojumi Karlstad Lidosta

Sixt auto noma Karlstad lidostā (Karlstad Airport - KSD), Zviedrijā

Sixt auto noma Karlstad lidostā (Karlstad Airport - KSD), Zviedrijā

Sveicināti Sixt Rent a Car Kārlstades lidostā Kārlstade, Vermlandes lēnes centrs Zviedrijā, ir labi pazīstama kā apgabals, kuru raksturo izcils dabas skaistums. Ar Sixt nomas auto Jums būs iespēja komfortabli izbaudīt visu, ko šī vieta piedāvā. Kārlstades lidostā (KSD) Sixt, vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, ceļotājiem piedāvā pilsētas auto, kabrioletus, pasažieru mikroautobusus minivēnus un kravas auto. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka Sixt auto noma nodrošina noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu modeli. Sixt auto noma nodrošinās Jums ātru un ērtu auto īri Kārlstades lidostā.
Par Kārlstades lidostu Kārlstades lidosta tika atvērta 1944. gadā un atradās dažus kilometrus no Kārlstades pilsētas centra. 1997. gadā lidosta tika pārcelta uz pašreizējo atrašanās vietu, apmēram 18 km uz ziemeļrietumiem no Kārlstades pilsētas. Lidosta katru gadu apkalpo ap 80, 000 ceļotāju. Lai arī Kārlstadē ir pieejams labs sabiedriskais transports, ja vēlaties doties ārpus pilsētas, nomas auto būs visērtākais veids, kā to izdarīt. Arī Kopenhāgena, Gēteborga un Oslo atrodas ērtā braukšanas attālumā no Kārlstades lidostas. Izmantojiet Sixt auto nomas pakalpojumus un pārliecinieties, ka Sixt nomas auto ļaus Jums piedzīvot Zviedrijas apkārtni vairāk kā jebkad agrāk.
Vietas, kuras apmeklēt Kārlstadē, izmantojot nomas auto Kārlstades pilsētas urbānajā centrā Jūs atradīsiet simtiem rosīgus veikalus, plaukstošus veikaliņus un pasaules līmeņa restorānus, kas piedāvā tradicionālus zviedru virtuves ēdienus. Taču, neskatoties uz visām aizraujošajām pilsētas piedāvātajām aktivitātēm, nešaubīgi lielākais atpūtnieku pievilkšanas magnēts, ierodoties Kārlstades lidostā, ir apvidus elpu aizraujošā ainava. Lielākais Zviedrijas ezers, Vēnerna ezers, kas ir arī trešais lielākais ezers Eiropā, atrodas tikai mazliet ārpus pilsētas, un ar īres auto Jums ir iespēja pavadīt dienu, aplūkojot ezera krastu ainavu. Izmantojot nomas auto, varat doties uz Mariebergsskoden muižu, kas, mežu ieskauta, atrodas brīvdabas parkā dažu kilometru brauciena attālumā no Kārlstades. Sixt auto noma nodrošina ātru un vienkāršu cenu salīdzināšanu, lai palīdzētu jums atrast īres auto, kas ir visatbilstošākais Jūsu stilam un budžetam.
Show more

Labi zināt, nomājot Karlstad Lidosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Karlstad Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Karlstad Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Karlstad Lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Karlstad Lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Karlstad Lidosta

Vai man, noformējot nomu Karlstad Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Karlstad Lidosta

Rādīt vairāk