Auto noma Jönköping lidosta

 

Norādes uz Jönköping lidosta punktu

Adrese

Jönköping Flygplats, Jönköping, 555 93, Zviedrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 16:00

Mūsu pakalpojumi Jönköping lidosta

Sixt auto noma Jönköping lidostā (Jönköping Airport - JKG, Zviedrijā

Sixt auto noma Jönköping lidostā (Jönköping Airport - JKG, Zviedrijā

Sveicināti Sixt Rent a Car Jenšēpingas (Jönköping) lidostā, Zviedrijā Ierodoties Jenšēpingas lidostā, ceļotāji meklē ātrus un ērtus auto nomas pakalpojumus. Sixt uzskata, ka auto īrei jābūt vienkāršai un ērtai, lai, ierodoties Zviedrijā, Jūs varētu ātri, komfortabli un parocīgi sasniegt Jenšēpingas pilsētu un tās apkārtni. Vai Jums nepieciešams kompakts auto, sporta automašīna vai pasažieru mikroautobuss, Sixt auto nomas plašajā piedāvājumā Jenšēpingas lidostā Jūs atradīsiet sev piemērotāko un cenas ziņā visizdevīgāko īres auto.
Jēnšepingas lidosta Zviedrijā Jenšēpingas lidosta (JKG), pazīstama arī kā Axamo lidosta, atrodas apmēram 8 km no Jenšēpingas pilsētas un tā tika dibināta 1961. gadā, Neskatoties uz to, ka Jēnšepingas lidosta (JKG) ir pārāk maza, lai tiktu saukta par nacionālu lidostu, tā ceļotājiem piedāvā pieklājīgas ērtības, tai skaitā restorānu, bezvadu interneta pieslēgumu, auto īri un beznodokļa iepirkšanos. Ņemot vērā to, ka Jenšēpingas lidosta (JKG) ir maza lidosta, tajā neatrodas auto īres kompāniju biroji, taču ceļotājiem ir iespēja izīrēt auto pavisam viegli, sazinoties ar Sixt un rezervējott savu automašīnu, izmantojot Sixt auto nomas tiešsaistes rezervāciju.
Ko apmeklēt Jenšēpingā izmantojot auto nomu   Jenšēpinga  atrodas Dienvidzviedrijas vidū un tiek izmantota kā bāzes vieta, lai pārvietotos uz trīs Skandināvijas galvaspilsētām – Stokholmu, Olso un Kopenhāgenu. Pilsēta atrodas otrā Zviedrijas lielākā ezera Vaterna krastā un ir pazīstama ezera krastu dabas skaistuma dēļ. Vaterna ezers ir brīnišķīga vieta arī makšķerēšanai. Izmantojot Sixt nomas auto, Jūs varat doties arī uz Gränna apvidu, kas atrodas uz austrumiem no Vaterna ezera, lai nogaršotu tradicionālās piparmētru konfektes un apskatītu, kā šīs konfektes tiek gatavotas. Pilsētā aplūkojams arī pasaulē vienīgais sērkociņu muzejs, kas atrodas ēkā, kurā kādreiz bijusi pilsētas pirmā sērkociņu fabrika. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz High Chaparral Mežonīgo Rietumu tematisko parku, kas atrodas blakus Store Mosse (Lielā Purva) Nacionālajam parkam, kurš apmeklētājiem ir atvērts no maija līdz septembrim un piedāvā daudz un dažādas aktivitātes. Ceļojot ar Sixt nomas auto, Jums būs viegli un ērti pārvietoties pa apkārtnes pilsētām.
Show more

Labi zināt, nomājot Jönköping lidosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Jönköping lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Jönköping lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Jönköping lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Jönköping lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

5,0
Pamatojoties uz 1 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Jönköping lidosta

Vai man, noformējot nomu Jönköping lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Jönköping lidosta

Rādīt vairāk