Auto noma Halmstad lidosta

 

Populārākais Halmstad lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Halmstad lidosta, sākot ar 12.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Halmstad lidosta punktu

Adrese

Tre Hjärtans väg 12, Halmstad, 302 45, Zviedrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Halmstad lidosta

Sixt auto noma Halmstad lidostā (Halmstad Airport - HAD, Zviedrijā

Sixt auto noma Halmstad lidostā (Halmstad Airport - HAD, Zviedrijā

Sveicināti Sixt Rent a Car Halmstad lidostā Ceļojot uz Zviedriju, izvēlieties Sixt Rent a Car nomas auto. Auto noma ir visērtākais veids, kā nodrošināt elastību un neatkarību ceļojuma laikā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat pilsētas auto vai pasažieru mikroautobusu, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Halmstad lidostā Jūs atradīsiet tādus augstas klases auto, kā Audi A1, BMW X5, BMW X6, MINI Cooper, MINI One, vai Mercedes-Benz B-Class. Ja nezināt, kādu modeli izvēlēties, salīdziniet cenas. Mūsu piedāvātie pakalpojumi Sixt auto nomas punktā Halmstad lidostā var palīdzēt padarīt jūsu ceļojumu lētāku un ērtāku. Izīrējiet auto par izdevīgu cenu un izbaudiet savu Zviedrijas ceļojumu.
Par Halmstad lidostu Halmstad lidosta  (HAD), saukta arī par Halmstad pilsētas lidostu (Halmstad City Airport),  atrodas apmēram 2 km uz ziemeļrietumiem no Halmstad pilsētas. Lidosta atrodas netālu no jūras, 31 metrus virs jūras līmeņa. Tā ir salīdzinoši jauna lidosta, un tai ir tikai viens skrejceļš. Izvēloties Sixt auto nomas pakalpojumus, Jūsu pārvietošanās iespējas tiks uzlabotas un  Jūs varēsiet pilnībā piedzīvot Dienvidzviedrijas ainavu skaistumu.
Ievērojamu vietu apskatīšana, izmantojot nomas auto Mūsu nomas auto nodrošinās Jums iespēju pilnīgāk izbaudīt to, ko šis reģions piedāvā. Halmstad pilsēta ir Halland apgabala, kas atrodas Zviedrijas rietumu krastā, galvaspilsēta. Halmstad ir skaista pilsēta, kuru iekļauj brīnišķīgas dabas ainavas un pludmales. Pilsētai ir arī bagāta kultūras dzīve, te atrodami tādi mākslas muzeji, kā mūsdienu mākslas muzejs Halmstads Konsthall un Mjelby Mākslas muzejs (Mjellby Konstmuseum), kurā redzami Halmstad grupas (Halmstadgruppens), kas pazīstami arī kā zviedrijas sireālisti, darbi. Izmantojot mūsu nomas auto, Jūs varat apceļot Halland apgabalu, aplūkojot arī brīnišķīgās Zviedrijas lauku ainavas. Izvēlieties Sixt nomas auto un izbaudiet vēl neatklātu ceļošanas brīvību.
Show more

Labi zināt, nomājot Halmstad lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Halmstad lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Halmstad lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Halmstad lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Halmstad lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 33 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Sixt filiālē
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Halmstad lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Halmstad lidosta?
Vai man, noformējot nomu Halmstad lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?