Auto noma Åre Oestersund Lidosta

 

Populārākais Åre Oestersund Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Åre Oestersund Lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Åre Oestersund Lidosta punktu

Adrese

Åre Östersund Flygplats, Frösön, 832 96, Zviedrija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
08:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Åre Oestersund Lidosta

Sixt auto noma Åre Östersund lidostā, Zviedrijā

Sixt auto noma Åre Östersund lidostā, Zviedrijā

Esiet sveicināti Sixt Rent a Car auto īres punktā Åre Östersund lidostā Ja meklējat īres auto Orē (Åre) par izdevīgu cenu, kādēļ gan neizvēlēties Sixt auto nomu? Sixt auto nomas punktā Åre Östersund lidostā katram klientam ir iespēja no jaunāko marku un modeļu nomas auto izvēlēties atbilstošāko viņa vēlmēm un vajadzībām. Pie mums Jūs varat izīrēt gan ekonomiskos auto plašā izvēlē, gan arī premium klases automašīnas, kas padara Sixt auto nomu par perfektu izvēli. Lūdzu ievērojiet, ka Sixt Rent a Car garantē Jūsu rezervētās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Mēs piedāvājam arī visaptverošas papildus iespējas, sākot no papildus autovadītājiem līdz neierobežotam nobraukumam. Lielākai drošībai Jūs varat izvēlēties arī tādas papildus iespējas kā bērnu autosēdeklītis un pilna apdrošināšana.
Par Åre Östersund lidostu Åre Östersund lidosta (OSD) atrodas tuvu Estešundai (Östersund) un aptuveni 94 km no Ores (Åre ). Lidmašīnas no šīs lidostas sāka pacelties jau 1926. gadā, un 1958. gadā no lidostas izlidoja pirmā komerciālā lidmašīna. Lidosta katru gadu uzņem vairāk kā 300, 000 pasažieru, kas lido gan uz citām Skandināvijas valstīm, gan uz dažādām lidostām Eiropā. Jūs atradīsiet Sixt Rent a Car auto nomas punktu ērti novietotu Åre Östersund lidostas iekšienē blakus bagāžas saņemšanai.
Apskatiet pilsētu, izmantojot īres auto Kad būsiet paņēmuši savu nomas automašīnu no parocīgi novietotās auto nomas filiāles, Jūs varēsiet sākt vietējās apkārtnes iepazīšanu. Izmantojiet laiku, lai aplūkotu elpu aizraujošo ainavu un dodieties uz Ändsjön dabas parku, kur iespējama arī putnu vērošana. Ja vēlaties iepazīt Zviedrijas pagātni, tad Jums jādodas uz Jamtli, kur brīvdabas muzejs apvienots ar aizraujošu kultūras mantojumu. Tie, kurus saista brīvā laika pavadīšana dabā, var izmantot iespējas slēpot un kāpt kalnos, vai arī izmēģināt sāmu dzīves veidu Njarkas sāmu nometnē. Izvēlieties savu Sixt auto nomas auto Åre Östersund lidostā (OSD), un Jums būs iespēja novērtēt mūsu izdevīgo piedāvājumu šī aizraujošā apvidus apceļošanai.
Show more

Labi zināt, nomājot Åre Oestersund Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Åre Oestersund Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Åre Oestersund Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Åre Oestersund Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Åre Oestersund Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 167 atsauksmēm
Transportlīdzeklis
(4,9)
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Åre Oestersund Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Åre Oestersund Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Åre Oestersund Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Åre Oestersund Lidosta

Rādīt vairāk