Auto noma Stutgartes lidosta

 

Populārākais Stutgartes lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Stutgartes lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Stutgartes lidosta punktu

Adrese

Flughafenstr. 43/MWZ, Stuttgart, 70629, Vacija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
06:30 - 00:00
Sestdiena - Svētdiena
06:30 - 23:00
Brīvdienas
06:30 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Stutgartes lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Meklējat uzticamu partneri auto īres tirgū? Tad Jūs esat pareizajā vietā. Sixt vairāk nekā 100 gadu ilggadējā pieredze ļauj pārliecināti teikt, ka, iznomājot auto Sixt Štutgartes lidostas (Stuttgart Airport (STR)) filiālē, jūs saņemsiet sev piemērotāko auto teicamā tehniskajā kārtībā par izdevīgu cenu. Izcils serviss un izdevīgas cenas – tā mūsu klienti raksturo Sixt. Izmantojiet mūsu mājas lapas online rezervāciju sistēmu vai lejupielādējiet Sixt mobilo aplikāciju un rezervējiet sev vēlamo auto jau šodien! Nezināt, cik kilometru ceļojuma laikā nobrauksiet? Nav problēmu! Ar neierobežota nobraukuma opciju jums nevajadzēs par to domāt.
Par Štutgartes lidostu Štutgartes lidosta (Stuttgart Airport (STR)) jeb vecajā nosaukumā Štutgartes-Ehterdingenes lidosta atrodas nepilnu 12 km attāluma no pilsētas centra un ir sestā lielākā starptautiskā lidosta Vācijā, kas apkalpo gan regulārus, gan sezonas lidojumus. Kopējais pasažieru skaits ar katru gadu pieaug un nesen tas ir pārkāpis 10 miljonu robežu. Mūsu auto nomas filiāles atrodas Štutgartes lidostas terminālā nr. 3, kur ātri un vienkārši varēsiet nokārtot visas formalitātes un uzreiz doties ceļā Sixt autonomas nodrošināto automašīnu.
Apkārt Štutgartei ar Sixt rent a car Štutgarte ir tādu pasaules atzītu autoražotāj kā Mercedes Benz un Porsche mītnes zeme, tāpēc ir vērts iekļaut apskates objektu sarakstā pasaules vadošo auto ražotāju muzejus. Saņemot savu nomas auto Sixt lidostas nomas punktā, dodieties apskatīt Centrālo dzelzceļa staciju ar tās 58 m augsto torni. Aizbrauciet līdz Vecajai pilij (Altes Schloss) vai Akadēmisko dārzu. Pateicoties kalnu apkārtnei un maigam ielejas klimatam, Štutgartē un tās apkārtnē jūs atradīsiet lielās vīnogu audzētavas un vīna darītavas, kur audzē ne tikai gaišās, bet arī tumšās vīnogas, kas ir retums Vācijā. Izmantojot mūsu auto nomas pakalpojumus Štutgartes lidostā, jūs viegli varēsiet pārvietoties starp vīnogu audzētavām un paņemt līdzi vietējo lepnumu – vīnu Trollinger, kas izcili papildinās jebkuru ēdienreizi. Runājot par ēdienu, noteikti apmeklējiet kādu no vietējiem restorāniem un nogaršojiet vietējas delikateses – špetcle vai maultašen. Jums noteikti patiks. Ceļojiet ar Sixt autonomas automobili!
Show more

Labi zināt, nomājot Stutgartes lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Stutgartes lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Stutgartes lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Stutgartes lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Stutgartes lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 5235 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Audi E-tron GT RS
Audi E-tron GT RS
BMW M5
BMW M5
VW Golf
VW Golf
Audi A8
Audi A8
Range Rover
Range Rover
BMW iXM60
BMW iXM60
BMW 4 Series Convertible
BMW 4 Series Convertible
Audi A4 S tronic
Audi A4 S tronic
Audi A6 Avant S tronic
Audi A6 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic
Audi A4 Avant S tronic

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Stutgartes lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Stutgartes lidosta?
Vai man, noformējot nomu Stutgartes lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?